Advert
Advert

Yarıştaki başarısı sevinçle karşılandı

Yarıştaki başarısı sevinçle karşılandı
Yarıştaki başarısı sevinçle karşılandı Küçük Menderes
Bu içerik 323 kez okundu.

Ödemiş’te düzenlenen 34. Geleneksel Rahvan At Yarışları'nda Beyşehir Belediyespor Atlı Spor Kulübünden Ali Poyraz'ın atı "Poyraz"ın küçük orta kategorisinde elde ettiği birincilik, Beyşehir'de sevinçle karşılandı.

Çaylı Mahallesi’nde Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ve Ödemiş Belediyesinin işbirliğiyle düzenlenen rahvan at yarışlarında Türkiye'nin değişik illerinden gelen 165 at ve binicisi kategorilerinde birinci gelebilmek için mücadele verdi. Yarışlarda küçük orta kategorisinde birincilik için yarışan binicisi Barış Yalçın olan Beyşehir Belediyesi Atlı Spor Kulübü'nden Ali Poyraz'ın atı Poyraz, gösterdiği performansıyla ipi göğüsleyerek birinci geldi. Poyraz, elde ettiği bu başarıyla Türkiye Şampiyonası’na da katılma hakkı elde etti. Yarışlarda Poyraz adlı atın sahibi Ali Poyraz ile diğer birinci olan atların sahiplerine Türk bayrağı, kupa ve para ödülleri düzenlenen törende verildi.

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Ödemiş’teki rahvan at yarışlarında Beyşehir'i başarıyla temsil ederek kategorisinde birinci gelen Poyraz adlı atın sahibi Ali Poyraz ile binicisi Barış Yalçın’ı tebrik etti.

Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Ticaret Odası'ndan öğrencilere eşofman yardımı
Ödemiş Ticaret Odası'ndan öğrencilere eşofman yardımı
İklim krizine karşı panel
İklim krizine karşı panel