Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

“Yalancı bahar ne zaman sona erecek?”

 “Yalancı bahar ne zaman sona erecek?”
 “Yalancı bahar ne zaman sona erecek?” Küçük Menderes
Bu içerik 2166 kez okundu.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’e seslendi. Başkan Delibalta, “Mart'ın sonu bahar diyerek yönetime gelenler, Ödemiş'in sorunlarına merhem olmak yerine 'Vur patlasın, çal oynasın' diyerek Ödemiş'imize yalancı bahar yaşatıyorlar. Göreve geldiği günden beri kırsalda eğlence, 20 gün süren şenlikler, konserler ile yakın arkadaş, dost ve tanıdıklarını eğlendiren, onlara para kazandıran yalancı baharın bir an evvel sona ermesini istiyoruz. Başkan Eriş’i Ödemiş’in ve Ödemişlinin sorunlarını çözmek için sorumluluğa davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Ödemelerin açıklanmasını istedi

Ramazan Şerif Delibalta, sözlerine şöyle devam etti: “Ödemiş Belediyesi'nin şu kadar borcu var, enkaz devraldık edebiyatı yaparken 20 gün şenlik ve konser düzenleyenlerin şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde konserlerde yer alan sanatçılara ne kadar ödeme yapıldığını kamuoyu ile paylaşmalarını istiyorum. Ödemiş'in ve 99 mahallemizin acil çözülmesi gereken sorunları varken bu tip malayani işlerle uğraşılması, bir vizyon eksikliğidir."

“Gerçek gündeme dönmelidir”

Delibalta, “Başkan Eriş, bir an evvel toparlanıp eğlencelerden, şenliklerden sıyrılarak Ödemişlinin sorunlarını çözmek için çaba sarf etmelidir. Nisan'dan bu yana Ödemiş'te taş üstüne taş konulmamıştır. Ödemiş’in kaynakları; boş işlerle, günlük eğlencelerle çarçur edilmektedir. Ödemiş'in kaynaklarını heba etmeye kimsenin hakkı yoktur" dedi.

Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Kent Konseyi'nden Başkan Eriş’e ziyaret
Ödemiş Kent Konseyi'nden Başkan Eriş’e ziyaret
Şehit eğitimci anısına anma töreni düzenleyecekler
Şehit eğitimci anısına anma töreni düzenleyecekler