Advert
Advert

ADD Ödemiş'in çay bahçesi Çamlık’ta

ADD Ödemiş'in çay bahçesi Çamlık’ta
ADD Ödemiş'in çay bahçesi Çamlık’ta Küçük Menderes
Bu içerik 361 kez okundu.
Advert

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), Ödemiş Çamlık Parkı’na çay bahçesi açtı. Dün saat 17.00’de gerçekleştirilen ADD Çay Bahçesi açılışına ADD Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık, İzmir ADD başkanları ile ADD Ödemiş Şubesi üyeleri de katılım sağladı.

"Bu, sıradan bir açılış değildir”

Genel Başkan Altınışık, ADD Çay Bahçesi’nin açılışına katılmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ”Bu açılışı sıradan bir açılış olarak görmüyorum. 9 Eylül’ün yani İzmir'in Yunan işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümünde bu etkinlikleri Atatürk’ü sevmeyenlere bir cevap olarak görüyorum. Büyük Taarruz ile beraber emperyalizmi ilk kez yenilgiye uğratan bir lidere sahibiz. Bununla ne kadar övünsek, gururlansak azdır. Bugün Atatürk sayesinde var olan demokrasi nedeniyle yapılan seçimler sonucunda bugünkü yöneticilerimizi seçebiliyoruz. Bulundukları konumu Atatürk’e ve Atatürk devrimlerine borçlu olanların Atatürk’e ihanet etmesine ve sırt dönmesine de Türk milletinin bundan sonra izin vermeyeceğine daha büyük inanç ve kararlılıkla inanıyoruz. Atatürkçü Düşünce ile beraber emperyal oyunları yeniden bozabileceğimizi biliyoruz. ADD, Türkiye’de emperyal oyunları bozarak yeniden parlamenter sistemi inşa edecek yapının platformu ve temelini oluşturmaktadır” dedi.

”Bugüne kısmetmiş”

ADD Ödemiş Şube Başkanı Gürcay Işık ise şunları söyledi: "Ödemiş olarak böyle bir yere ihtiyacımız vardı. Sivil toplum örgütleri ile birlikte kullanabileceğimiz, üyelerimizle birlikte oturabileceğimiz yer bugüne kısmetmiş. Belediyemize müracaatımız sonrasında bu yer, tarafımıza aylık bedel karşılığında tahsis edilmiştir. Bu güzel yerin oluşmasında her aşamada desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile başkan yardımcılarına, belediye meclis üyelerine, müdürlerine, çalışıp emek veren tüm personele en önemlisi tesisimizi işletecek Özlem Hanım’a ayrı ayrı teşekkür etmeyi de borç bilirim.” 

Ece Köseoğlu

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suya yüzde 900 zam!
Suya yüzde 900 zam!
Meteoroloji'den sağanak uyarısı
Meteoroloji'den sağanak uyarısı