Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden hummalı bayram çalışması

İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden hummalı bayram çalışması
İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden hummalı bayram çalışması Küçük Menderes
Bu içerik 877 kez okundu.

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde kamu kurum ve kuruluşları, stratejik öneme haiz bölgeler ile özellikle vatandaşların Kurban Bayramı öncesi ve süresince yoğun olarak bulunabilecekleri pazarlar, toplu taşıma araçları, duraklar, otogar, tren garı, meydanlar, park ve bahçeler gibi yerlerde genel asayiş ve kamu düzeninin sağlanarak Kurban Bayramı'nın huzur ve güven içerisinde yaşanması amacıyla gerekli tüm tedbirler alındı.

Uygulama gerçekleştirildi

Ekiplerce belirlenen noktalarda şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde uygulamaların arttırılarak devam edeceği, yankesicilik ve hırsızlık gibi olaylara karşı vatandaşların yoğun olarak bulunabileceği yerlerde yaya devriye görevlilerince emniyet tedbirleri alınacağı belirtildi.

Pazarda broşür dağıtıldı

İlçede kurulan Kurban Pazarı'nda satış yapan esnaf ve tüm vatandaşların alışverişlerinde sahte para, hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı bilgilendirilmesi maksadıyla broşür asımı ve dağıtımı yapılırken ayrıca arife gününden itibaren camiler ve mezarlıkların herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması amacıyla ekiplerce sık sık kontrol edileceği kaydedildi. Bunun yanı sıra gereken her türlü trafik tedbirin alınacağı ve alınan bu tedbirlerin tam anlamıyla fayda sağlamasının ancak sürücülerin trafik kurallarına riayet etmeleri ile mümkün olacağı da anımsatıldı.

Müdürden bayram mesajı

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi de bir bayram mesajı yayınladı. Kiremitçi, "Huzur ve güven içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, sevinçlerin arttığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel sergilendiği, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı kutlarım" ifadelerine yer verdi.

 

Büşra Boyar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyük Torbalı’dan  tanışma ziyaretleri
Büyük Torbalı’dan tanışma ziyaretleri
Ödemiş'in seçilmiş kadınları anlamlı buluşmada toplandı
Ödemiş'in seçilmiş kadınları anlamlı buluşmada toplandı