Advert
Advert
Advert

Dört ilçede kaymakam değişikliği

Dört ilçede kaymakam değişikliği
Dört ilçede kaymakam değişikliği Küçük Menderes
Bu içerik 690 kez okundu.
Advert

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi.

Küçük Menderes Havzası'nda yer alan yedi ilçeden dördünün kaymakamı değişti. Buna göre Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Giresun Vali Yardımcılığı'na atanırken Tire'ye ise Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu tayin edildi. Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu da Tarsus Kaymakamlığı'na getirildi. Torbalı'nın yeni kaymakamı ise Kağızman Kaymakamı Ercan Öter oldu.

Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak, Ordu'nun Mesudiye ve Beydağ Kaymakamı Gürkan Üçüncü de Adana'nın Aladağ ilçelerinde kaymakam olarak görevlendirildiler. Açıklanan listede Kiraz ve Beydağ'ın yeni kaymakamlarının kim olduğu ise yer almadı.

Onur Karagöz

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemişliler Grubu’nu gazetemize anlattı
Ödemişliler Grubu’nu gazetemize anlattı
30 Ağustos programı belirlendi
30 Ağustos programı belirlendi