Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Yeni tesislere değerlendirme

Yeni tesislere değerlendirme
Yeni tesislere değerlendirme Küçük Menderes
Bu içerik 606 kez okundu.

Ödemiş Ticaret Odası'nın organizasyonunda gerçekleşen Birgi-Gölcük gezisinde TÜRSAB Ege Bölgesi heyetinin ağırlandığı Rukim Otel'in işletmecisi Üzeyir Çakır, misafirleri ağırlamaktan yana duyduğu memnuniyeti aktardı.

 ÖTO Başkanı Rıfat Eriş de, "Birgi ve Gölcük'ün güzelliklerini tanıtmak için bir araya geldiğimiz bu günde turizm potansiyelinin bu kadar yüksek olduğu bölgemizde her geçen gün yeni tesislerin açılmasına ihtiyaç duyuyoruz. Resmi açılışı henüz olmasa da hizmet vermeye başlamış olan, Birgi’mize kazandırılan yeni mekanımız Rukim Otel'de bugün misafirlerimizi ağırlandık. Otelin işletmecisi Üzeyir Çakır’dan da aldığımız bilgiler doğrultusunda bu tesisi bölgemizin diğer tesislerinden ayıran özellikleri, havuzu ve hamamının olmasıdır. Bölgemizin turizm potansiyelini yeni tesislerle pekiştiriyor olmaktan yana çok mutluyuz. Amacımız, bölgeyi tanıtmak ve hak ettiği değere kavuşmasını sağlamaktır" dedi.

"Elimizden geleni yapacağız"

Heyetin akşam yemeğini yediği Gölcük'te yeni hizmete girmiş Kavaklı Öncel Kardeşler Restaurant & Otel'den de bahseden ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, "Gölcük'te resmi açılışı yapılmamış olmasına karşın hizmet vermeye başlayan konaklama ve restoran özelliklerine sahip yeni mekanın hayırlı uğurlu olmasını dileriz. Bölgemizi tanıtmaya yönelik faaliyetlerimizi devam ettirirken her geçen gün yeni yerlerin açılıyor olmasından dolayı çok mutlu ve memnunuz. Mekanlarda hem konaklama hem yemek ihtiyacının karşılanıyor olması yani bir turistin geldiğinde memnun şekilde ayrılacak olmasını sağlayacak hizmetlerin sunuluyor olması bizlerin kazancıdır. Bölgemizin turizmde hak ettiği yerde olması konusunda elimizden geleni yapacağız. Bizi destekleyen, güler yüzleriyle ve misafirperverlikleriyle ağırlayan tüm halkımıza teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Büşra Boyar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyük Torbalı’dan  tanışma ziyaretleri
Büyük Torbalı’dan tanışma ziyaretleri
Ödemiş'in seçilmiş kadınları anlamlı buluşmada toplandı
Ödemiş'in seçilmiş kadınları anlamlı buluşmada toplandı