Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Bayramda minikleri sevindirecekler

Bayramda minikleri sevindirecekler
Bayramda minikleri sevindirecekler Küçük Menderes
Bu içerik 305 kez okundu.

Ödemişspor'un taraftar grubu Çamlık Tayfa, minikleri sevindiriyor. Çamlık Tayfa Taraftar Grubu’nun geçtiğimiz bayramda da düzenlediği ‘Bir Minik Kalbe Bir Çift Ayakkabı’ kampanyasının ikincisi Kurban Bayramı’nda da yapılacak.

 

‘Bir Minik Kalbe Bir Çift Ayakkabı' isimli yardım kampanyasıyla ihtiyaç sahibi minikleri yalnız bırakmak istemeyen taraftar grubu, Kurban Bayramı için kampanyayı başlattı. Kampanyaya on beş çift ayakkabı ile ilk bağışı başlatan Çamlık Tayfa Dernek Başkanı Hakan Değirmenci, şunları söyledi: "Biz, Ödemiş’imizin adını her yerde gururla savunan sivil toplum örgütü Çamlık Tayfa olarak ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi minik kardeşlerimizin bayramda yüzünü güldürmek istiyoruz. Yardıma muhtaç miniklerimizin diğer arkadaşlarının yanında mahcup duruma düşmemesini istiyoruz. En önemli konumuz ise onların yüzündeki minik bir tebessüme sebep olmak. Bundan da başka bir gayemiz yoktur. Biz de çocuktuk. Hepimiz zor zamanlardan geçtik.”

 

Başkan Turan’dan 20 çift ayakkabı

 

Değirmenci, elindeki imkanlarla miniklerin yüzlerini güldürmeyi amaçladığını belirterek, ”Şu an bunu yapma imkanımız var. Biz, bu imkanlar dahilinde üstümüze düşeni yaparak elimizden geldiğince destekte bulunmaya çalışacağız. Bu, düzenlediğimiz ikinci kampanya. İnanıyoruz ki gün geçtikçe kampanyaya destek veren kişiler artacak ve yıllar geçtikçe çok daha fazla kardeşimize ulaşarak onların yüzlerindeki gülümsemeye de sebep olacağız. Tüm Ödemişlileri bu kampanyaya destek olup kendi şehrindeki ihtiyaç sahibi kardeşlerine yardımda bulunmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Kampanya başladıktan kısa bir süre sonra Ödemişspor’un başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Turan’ın da kampanyaya yirmi çift ayakkabı ile destekte bulunduğu öğrenildi. Turan,  Ödemiş halkını kampanyaya destekte bulunmaya davet ederken grup üyelerinden Serkan Ayakkabı Market, on çift ayakkabı ile kampanyaya destek verdi.   

 

Ece Köseoğlu

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Kent Konseyi'nden Başkan Eriş’e ziyaret
Ödemiş Kent Konseyi'nden Başkan Eriş’e ziyaret
Şehit eğitimci anısına anma töreni düzenleyecekler
Şehit eğitimci anısına anma töreni düzenleyecekler