Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SELBİM faaliyete geçti

SELBİM faaliyete geçti
SELBİM faaliyete geçti Küçük Menderes
Bu içerik 414 kez okundu.

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in seçim öncesi açıkladığı “5 hedef 50 proje” arasında yer alan SELBİM, tüm istek ve şikayetler için hazır. Kısa adı SELBİM olan Selçuk Belediyesi İletişim Merkezi ile cevapsız kalan tüm sorunlar, öneriler ve istekler cevabını bulacak.

Bir kentte en çok o kentte yaşayanların var olduğu anlayışıyla yola çıkan SELBİM, Selçuk Belediyesi Hizmet Binası zemin katta hizmete başladı. Vatandaşlar, artık SELBİM üzerinden her türlü şikayetlerini 0 533 814 33 37 numaralı WhatsApp ihbar hattına iletebilecek. SELBİM WhatsApp ihbar hattının yanı sıra sistem, 444 8 892 numaralı telefon hattıyla da vatandaşların hizmetinde olacak. Ayrıca www.selbim.selcuk.bel.tr adresinden veya selbim@selcuk.bel.tr adreslerinden de alınacak olan istek ve şikayetler, ilgili personel tarafından en kısa sürede cevaplandırılacak.

“Selçuklulara daha yakın olacağız”

Selçuk Belediyesi İletişim Merkezi'nin danışma veya bir hizmet masasından farklı bir yapı olduğuna dikkat çeken Başkan Sengel, “Selçuk’un marka kent olması yolunda atılacak adımlarından biri olan SELBİM, teknolojinin en büyük geri dönüşlerinden biri olacaktır. SELBİM, Selçuk halkına uzun yıllar hizmet edebilecek büyük bir inovasyon sistemidir. SELBİM ile artık Selçuk’a, Selçuklulara daha yakın olacağız. Yani Selçuk Belediyesi, her zaman vatandaşa bir telefon kadar yakın olacak” diyerek  istek, şikayet ve önerileri beklediğini kaydetti.

Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyük Torbalı’dan  tanışma ziyaretleri
Büyük Torbalı’dan tanışma ziyaretleri
Ödemiş'in seçilmiş kadınları anlamlı buluşmada toplandı
Ödemiş'in seçilmiş kadınları anlamlı buluşmada toplandı