Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

CHP Ödemiş'e sinerji ziyareti

CHP Ödemiş'e sinerji ziyareti
CHP Ödemiş'e sinerji ziyareti Küçük Menderes
Bu içerik 421 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı ve İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Oğuz, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’i ziyaret ederek kutladılar ve daha sonra da Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü'nü ziyaret ettiler.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, yapılan ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Oğuz ve İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı’ya teşekkür etti. Bu dayanışmanın sürmesini ve başarıların devam etmesini dilediğini kaydeden Eriş, kadınlarla yapılan her çalışmanın başarıya ulaşacağını belirtti.

İzmir’den gelen misafirler, CHP İlçe Başkanı Hamdi Halis ile birlikte ilçe binasına geçerek partililerle buluştu. Burada bir konuşma gerçekleştiren Başkan Halis, "CHP İzmir İl Başkan Yardımcımız Sayın Cüneyt Oğuz ve İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nurşen Balcı ve yönetim kurulu, CHP Ödemiş İlçe Örgütümüzü ziyaret ederek bizi onurlandırmıştır. Kendilerine ziyaretleri için çok teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

"Koordinasyonu güçlendireceğiz"

İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Oğuz ise, "Ödemiş'te çok başarılı bir seçim süreci yaşadık. Bu başarıyı oluşturan ve kampanyanın mimarlarından olan İlçe Kadın Kolları'nı İl Kadın Kollarımız ile bir araya getirerek oradaki koordinasyonu güçlendirmeyi hedefledik. Bu başarıda kadın kollarımız gibi gençlik kollarımız ve kademe yönetimimizin de büyük katkıları olmuştur. Bu sinerjiyi oluşturup güçleri koordine eden İlçe Başkanı Hamdi Halis ve yönetimi ile belediye başkanlığı koltuğuna tekrar oturan Mehmet Eriş, bizi bir araya getirmiştir. Başarılarımızı gelecekte yapılacak olan erken seçimlerde pekiştireceğiz" diye konuştu.

"Başarımızı katlayarak artıracağız"

İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı, "Başarılı bir seçim süreci yaşadık. Ödemiş, bizim için önemliydi. Geniş bir havzada kadınlarımız, gençlerimiz ve ana kademe olarak çok güzel bir çalışmayla başarıya ulaştık. Bu başarılı yöntemleri kutlamak için İl Başkanlığımız ve İl Başkan Yardımcımız Cüneyt Oğuz önderliğinde Ödemiş'e geldik. Şimdi nefes kesmeden, dayanışma içinde yeni seçimlere hazırız. Gelecekte daha başarılı ve güçlü bir Ödemiş ilçe örgütü olmasını sağlayarak yapılacak hazırlıklarla olası bir erken seçimde başarımızı katlayarak artıracağız. Bu buluşmanın örgüt heyecanını ve sinerjisini korumak ve artırmak açısından çok önemli olduğuna inanıyorum" dedi.

Misafirlere özel hediyeler

CHP Ödemiş İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Seçer de İzmir İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyelerine Ödemiş’e özgü el sanatlarından hediye vererek ziyaretleri için teşekkür etti.

İlker Özekli

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyük Torbalı’dan  tanışma ziyaretleri
Büyük Torbalı’dan tanışma ziyaretleri
Ödemiş'in seçilmiş kadınları anlamlı buluşmada toplandı
Ödemiş'in seçilmiş kadınları anlamlı buluşmada toplandı