Advert
Advert

Ödemiş Ticaret Odası'nda uygulamalı proje eğitimi

Ödemiş Ticaret Odası'nda uygulamalı proje eğitimi
Ödemiş Ticaret Odası'nda uygulamalı proje eğitimi Küçük Menderes
Bu içerik 318 kez okundu.

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO), iki gün boyunca uygulamalı proje yazma eğitimleri düzenlerken eğitime Ödemiş’teki birçok kurumdan temsilci katılım sağladı. 
 

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) tarafından ilan edilmiş olan program kapsamında Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO)'da bir eğitim programı düzenledi. Uygulamalı proje yazma eğitimleri, 8-9 Temmuz tarihleri arasında yapıldı. Potansiyel başvuru sahiplerinin istenilen format ve kalitede proje hazırlamalarını sağlamak amacıyla proje döngüsü yönetimi, mantıksal çerçeve yaklaşımı ve örnek uygulamalar ele alındı. Eğitimler, İzmir Kalkınma Ajansı Uzmanı Tuba Tol Özakcan ve Teknik Yardım Masası Danışmanı Dr. Özlem Değerli’nin katılımıyla tamamlandı. 
 

"Daha aktif yol alınacak"

 

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, "İki gün süren eğitimde temel proje kavramları verilip proje döngüsü anlatıldıktan sonra paydaş analizi, mantıksal çerçeve matrisi, faaliyet planlama, bütçe hazırlama ve kays sistemine proje girişleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Yoğun katılım ile gerçekleşen eğitimler sayesinde İzmir Kalkınma Ajansı'nın Küçük Menderes Havzası için açılan Mali Destek Programları'nda daha aktif yol alabilecek kurumlarımızın olmasından çok memnunuz. İZKA uzmanlarımızdan eğitimin çok verimli geçtiğinin bilgisini almış bulunuyor ve tüm katılımcıları tebrik ediyorum” dedi. 

 

Şazenuş Keskin

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'deki tüm muhtarlara ücretsiz ulaşım müjdesi
İzmir'deki tüm muhtarlara ücretsiz ulaşım müjdesi
İYİ Parti Ödemiş'ten fidan üreticilerine ziyaret
İYİ Parti Ödemiş'ten fidan üreticilerine ziyaret