Advert
Advert

Kaymakam Dayıoğlu’na konsey ziyareti

Kaymakam Dayıoğlu’na konsey ziyareti
Kaymakam Dayıoğlu’na konsey ziyareti Küçük Menderes
Bu içerik 255 kez okundu.
Advert

Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyaret nedeniyle başkan Mehmet Taşlı ve Yürütme Kurulu üyelerine teşekkür eden Dayıoğlu, yeni seçilen Kent Konseyi üyelerini kutladı. Kaymakam Dayıoğlu, basından takip ettiği kadarıyla zorlu olduğu kadar demokratik bir yarış içinde geçen genel kurulun ardından yeni yönetime seçilen Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı ve üyelerin başarılı olmalarını diledi. Kent Konseyi üyelerini heyecanlı gördüğünü söyleyen Dayıoğlu, kent konseylerinin işletilebilirse çok işlevsel olabileceklerini ifade etti.

İlçede henüz bir yılını doldurmadığını belirten Dayıoğlu, Kent Konseyi seçimlerinin heyecanlı geçmesinin bu kentte bu kuruma duyulan ilgiyi gösterdiğini söyledi.

Ortak akıl vurgusu

Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde geçen ziyaretin ardından bir değerlendirme yapan Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı da, “Sayın Kaymakamımız Kasım Fikret Dayıoğlu’nu ziyaretimizde Ödemiş’in güncel sorunları ile ilgili görüşlerini, tavsiyelerini ve paylaşımlarını aldık. Kendisine ve personelimize gösterdikleri ilgi dolayısıyla çok teşekkür ederiz. Sonuçta bu tip toplumsal çalışmaların başarılı verimli olabilmesi için hep beraber katılımla ortak akıl ve birikimle çalışılması gerekliliği. Biz de bu yolu takip ediyoruz, edeceğiz.”

İlker Özekli

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
"Ödemiş’e gönül vermiş biriyim”