Advert
Advert

İstanbul'un seçimi Ödemiş'te kutlandı

Ödemiş CHP ve İYİ Parti yönetimleri, Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmesinin ardından zafer turu attılar

İstanbul'un seçimi Ödemiş'te kutlandı
İstanbul'un seçimi Ödemiş'te kutlandı Küçük Menderes
Bu içerik 482 kez okundu.

31 Mart'tan sonra yeniden yapılmasına karar verilen ve 23 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimleri'ni Millet İttifakı'nın ortak adayı Ekrem İmamoğlu kazanırken elde edilen bu başarı, ittifakın Ödemiş'teki üyelerini de mutlu etti.

Seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti'nin Ödemişli temsilcileri, sokaklara çıkarak zaferlerini kutladılar. İttifak üyelerinin kutlamalardaki durağı ise Salı Pazarı oldu. Burada bir araya gelen partililer, üzerinde iki partinin logoları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in resimleri ve 'İstanbul değil, Türkiye kazandı' yazısı bulunan pankartı açtılar.

Kutlamada bulunan Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan, "Mart’ın sonu bahar demiştik. Baharı yaşadık, tüm Türkiye ile hep beraber artık baharı eksiksiz yaşayacağız ve her şey çok güzel olacak" dedi.

İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ise içerisinde bulundukları Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu'nun galibiyetinden son derece mutlu olduklarını belirtti. Başkan Kılıç, "Gerçekten her şey çok güzel oldu. İYİ Parti olarak Sayın İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı son derece mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Haber: İlker Özekli

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'deki tüm muhtarlara ücretsiz ulaşım müjdesi
İzmir'deki tüm muhtarlara ücretsiz ulaşım müjdesi
İYİ Parti Ödemiş'ten fidan üreticilerine ziyaret
İYİ Parti Ödemiş'ten fidan üreticilerine ziyaret