Advert
Advert

Selçuk Belediyesi’nden tanıtım atağı

İDO YOLCULARI SELÇUK EFES’İ İZLEYECEK

Selçuk Belediyesi’nden tanıtım atağı
Selçuk Belediyesi’nden tanıtım atağı Küçük Menderes
Bu içerik 256 kez okundu.

Kısa adı İDO olan İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi’nin kurumsal televizyonu İDO TV; tarihi zenginliklere sahip olan, yerli ve yabancı turistlerin vazgeçemediği kent Selçuk Efes'in tanıtımını ekranlarına taşıdı. Selçuk Belediyesi’nin katkıları ile hazırlanan 'İlham veren kent Selçuk/ Efes' adlı tanıtım filmi; toplam 53 gemide 1000’in üzerinde ekrandan yolculara yansıyacak.

 

“SELÇUK/EFES BİR DÜNYA MARKASI OLACAK”

Selçuk Efes'in tanıtımına önem veren ve bu konuda önemli adımlar atmaya başlayan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, günde ortalama 300 bin yolcuya izletilecek olan bu tanıtım filminin kente ve bölgeye büyük katkısı olacağına dikkat çekti. Başkan Sengel; " Selçuk/Efes... Bir dünya markası olacak" dedi.

Toplam 53 gemide 1000’in üzerinde ekranları bulunan ve günde ortalama 300 bin yolcuyu ağırlayan İstanbul Deniz Otobüsleri’nin kurumsal televizyonu  İDO TV’de Selçuk Efes’e ait 50 saniyelik video yayınlanacak.  Günde 300’e yakın iç ve dış hat seferi yapan deniz otobüslerinde Selçuk Efes’in 600'e yakın spot görüntüsü yayınlanacak. 

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'deki tüm muhtarlara ücretsiz ulaşım müjdesi
İzmir'deki tüm muhtarlara ücretsiz ulaşım müjdesi
İYİ Parti Ödemiş'ten fidan üreticilerine ziyaret
İYİ Parti Ödemiş'ten fidan üreticilerine ziyaret