Advert
Advert

Oluşum Eğitim Kurumları mezuniyet törenini gerçekleştirdi

Oluşum Eğitim Kurumları mezuniyet törenini gerçekleştirdi
Oluşum Eğitim Kurumları mezuniyet törenini gerçekleştirdi Küçük Menderes
Bu içerik 414 kez okundu.
Advert

Oluşum Eğitim Kurumları 6. eğitim öğretim yılının ortaokul ve anadolu lisesi mezunlarına görkemli bir törenle veda etti.

Roka Restorant'ta yoğun katılımla gerçekleşen muhteşem gece, Oluşum Eğitim Kurumları'nın Kurucu Temsilcisi Halise Bıyık’ın açılış konuşmasıyla başladı. Halise Bıyık altı yıldır Küçük Menderes Havzası’nda eğitime farklı soluk getirdiklerini belirterek şimdi olduğu gibi gelecekte de Atatürkçü zihniyetten kopmadan onun yolunda bireyler yetiştirmeye devam edeceklerini vurguladı. Mezun olan öğrencilere yeni hayatlarında başarı, sağlık ve mutluluk dileklerini sundu.

  

Ardından okul birincilerine plaketleri sunularak okul kütüğüne isim çakma töreni gerçekleşti. Bağımsızlığın ve sürekliliğin sembolü olan bayrak ve flamayı üst sınıf öğrencileri alt sınıf öğrencilerine emanet etti. Öğretmenlerin öğrenciler için hazırladığı sürpriz veda videosu izlendikten sonra gecenin beklenen anı geldi ve öğrenciler emeklerinin karşılığı olan diplomalarını öğretmenlerinden büyük bir gurur içinde alarak geleceğe merhaba deyip kepleri havaya atmanın mutluluğunu yaşadılar. Gecenin devam eden saatlerinde mezunlar tüm yılın stresini atarak eğlendiler.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
"Ödemiş’e gönül vermiş biriyim”