Advert
Advert

ÖĞRETMENEVİ’NDEKİ BU SERGİ KAÇMAZ!

Hatipoğlu Mustafa Erdem’den rengarenk sergi

ÖĞRETMENEVİ’NDEKİ BU SERGİ KAÇMAZ!
ÖĞRETMENEVİ’NDEKİ BU SERGİ KAÇMAZ! Küçük Menderes
Bu içerik 224 kez okundu.
Advert

Ödemiş Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu, Karma Resim Sergisi Ödemiş Öğretmenevi’ni renklendirdi. Geleceğin ressamlarının hayal güçlerini yansıttıkları tablolar büyük beğeni topladı.

Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu’nda yıl boyunca hazırlanan tablolar son ders ziline sayılı günler kala Ödemişlilerin beğenisine sunuldu. Görsel sanatlar öğretmeni Tülin Parlar’ın öğrencilerinin serbest çalışmaları, sergi çatısı altında bir araya getirildi. Salı günü gerçekleşen sergi açılışına Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup Çakır ile okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

Okul Müdürü Sabahattin Azeroğlu ve görsel sanatlar öğretmeni Tülin Parlar, Karma Resim Sergisi’nde yer alan çalışmalarla ilgili protokol üyelerine bilgi verdi. Öğrencilerin yağlı boya ve pastel çalışmalarının yanı sıra hazırladıkları rengarenk masklar da serginin ilgi odağı oldu.

Salı günü başlayan sergi dün de vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Okul Müdürü Sabahattin Azeroğlu, sergide emeği geçen öğretmen Tülin Parlar ve öğrencilerini kutlayıp, renkli serginin Perşembe günü de ziyaret edilebileceğini belirtti.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
"Ödemiş’e gönül vermiş biriyim”