Advert
Advert

100. yıl için ilk santra bu akşam

KURUMLAR, HALI SAHADA KOZLARINI PAYLAŞACAK

100. yıl için ilk santra bu akşam
100. yıl için ilk santra bu akşam Küçük Menderes
Bu içerik 507 kez okundu.
Advert

Ödemiş Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Büyük Önder Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadele için attığı ilk adımın 100. yılını farklı etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. 100. yıl anısına Ödemiş ve Kiraz’daki kurumlar arasında düzenlenen halı saha futbol turnuvası bugünkü santra ile başlayacak.

Ödemiş Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, “İlk Adımın 100. yılı” anısına futbol turnuvası düzenliyor. Dört grupta Ödemiş ve Kiraz’daki kurumları temsil eden 19 takımın katılımıyla düzenlenen turnuva bugün başlayıp 30 Haziran’daki final ve üçüncülük maçlarıyla son bulacak.

 

ÖDEMİŞ VE KİRAZ EKİPLERİ YARIŞACAK

Turnuvada A grubunda Ödemiş Müftülüğü, Karayolları 21. Şube Şefliği, M Tipi Ceza İnfaz Kurumu Eskiler, Ödemiş Emniyetspor, Ödemiş Devlet Hastanesi-2, B grubunda Ödemiş Cezaevi Jandarma, Ödemiş Devlet Hastanesi-1, Ödemiş T Tipi Cezaevi ve Ödemiş Belediyesi takımları mücadele edecek. C grubunda Ödemiş PTT, Ödemiş Jandarma Komutanlığı, Ödemiş Türk Telekom Müdürlüğü, Ödemiş Polis Gücü, M Tipi Ceza İnfaz Kurumu Yeniler, D grubunda da Kiraz Milli Eğitim Müdürlüğü, Özel Dünya Koleji, Ödemiş Vergi Dairesi, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ödemiş SGK takımları ter dökecek.

 

30 HAZİRAN’A KADAR MENDERES HALI SAHA’DA

25 Haziran’a kadar her akşam üç maçla grup maçlarının oynanacağı  “İlk Adımın 100. yılı” turnuvasında 26-28 Haziran tarihlerinde çeyrek final maçları, 29 Haziran’da yarı final maçları oynanacak. Turnuva 30 Haziran’da şampiyonun belirleneceği final maçı ve üçüncülük maçıyla tamamlanacak. Karşılaşmalara Süleyman Demirel Mahallesi’ndeki Menderes Halı Saha Tesisleri ev sahipliği yapacak.

Ödemiş Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cafer Cebeci, Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlatmak üzere attığı ilk adımın 100. yılını kutlamaya devam ettiklerini belirterek, "Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvamız için 10-30 Haziran 2019 tarihleri, 20.00-23.00 saatleri arasında Menderes Halı Sahasında sporseverlerimizi maçları izlemeye bekliyoruz. Bizimle beraber olan 17 kurumumuza teşekkür ederiz. Turnuvanın güzel bir mücadeleye sahne olacağına inanıyoruz. Şimdiden tüm ekiplere başarılar dileriz” dedi.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
"Ödemiş’e gönül vermiş biriyim”