Advert
Advert
Advert

Bayram öncesi örnek dayanışma

Bayram öncesi örnek dayanışma
Bayram öncesi örnek dayanışma Küçük Menderes
Bu içerik 220 kez okundu.
Advert

Beydağ Belediyesi Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi, sosyal sorumluluk projeleriyle miniklere yardımlaşmayı öğretiyor. Beydağ Belediyesi Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi’nin girişimleriyle Eğridere Mahallesi’ndeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan Bayramı öncesi kıyafet yardımı yapıldı.

Her ay farklı etkinliklere imza atan Beydağ Belediyesi Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi, miniklere paylaşım ve yardımlaşma konusunda örnek olmak üzere Eğridere Mahallesi’ndeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara kıyafet yardımında bulundu. Beydağ Belediyesi Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi yetkilileri ile birlikte Eğridere’ye giden minik öğrenciler toplanan yardım malzemelerini teslim etti. Yardımlaşmayı öğrenen öğrenciler büyük mutluluk yaşadı.

Beydağ Belediyesi Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi yetkilileri, “Amacımız okul öncesi eğitimin bir parçası olarak minik öğrencilerin paylaşım ve yardımlaşmayı öğrenmesini sağlamak” diye konuştular.  Eğridere Mahallesi Muhtarı Mustafa Bölük de “Beydağ Belediyesi Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi miniklerinin bu güzel ve anlamlı davranışlarından dolayı kendilerine ve yetkililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Minikler daha sonra Karaoba İlkokulu’na da giderek, oradaki anasınıfı öğrencilerine çeşitli armağanlar verdi.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Bir ayda on yangın
Bir ayda on yangın