Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Lostra Nedir?

Lostra Nedir?
Lostra Nedir? Küçük Menderes
Bu içerik 959 kez okundu.

Lostra nedir sorusunun cevabı çok geniş kitleler tarafından merak ediliyor. Ayakkabı boyama, tamir-tadilat, parlatma gibi işlemlerin tümünü kapsayan bir hizmet türüdür. Ayakkabı boya, bakım ve her türlü tadilat içeren bu hizmet sektörü bir nevi kunduracıların yerini almıştır. Eskiden beri göremeye alışık olduğumuz boyacı sandıklı çocukların ve köşe başındaki ayakkabıcı amcaların,  kurumsal olarak  ve işlevsel yönden daha geniş bir sistemle hizmet veren şeklidir.  

 

Lostra Salonu Hizmetleri

Gelişen hizmet sektöründe lostra salonları yerini almıştır. İnsanların rahatına düşkünlüğü hizmet sektörünü kişilerin ayaklarına kadar getirmiştir. Bazı yerlerde bu salonlar o kadar gelişmiştir ki vale hizmeti dahi vardır. İstediğiniz saatte salonu arayıp ayakkabıyı almalarını söyleyebilirsiniz. 48-72 saatlik bir süre sonunda tekrar teslim edilir. Lostra nedir diye merak edenler için ayakkabıların bakımının yapıldığı yer olarak da bir tanımlama yapılabilir.

 

Lostra Hizmetine Nasıl Ulaşırım?

İş temposu yoğun olan ve boş vakti olmayanlar için güzel bir fırsat  olan bu salonlar artık sanal olarak ta hizmet vermeye başlamıştır. Lostra nedir sorusuna en geniş cevabı https://www.leventlostra.com.tr/ linkinde bulabilirsiniz.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Kent Konseyi'nden Başkan Eriş’e ziyaret
Ödemiş Kent Konseyi'nden Başkan Eriş’e ziyaret
Şehit eğitimci anısına anma töreni düzenleyecekler
Şehit eğitimci anısına anma töreni düzenleyecekler