Advert
Advert
Advert

İYİ Partili Başkan, CHP liderinin sözünü yerine getirdi

“KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZÜ BENİM DE SÖZÜMDÜR”

İYİ Partili Başkan, CHP liderinin sözünü yerine getirdi
İYİ Partili Başkan, CHP liderinin sözünü yerine getirdi Küçük Menderes
Bu içerik 419 kez okundu.
Advert

Tire’de Millet İttifakı ile belediye başkanlığına seçilen İYİ Partili Salih Atakan Duran, Cumhuriyet Halk Parti lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “CHP’li belediyelerde asgari ücret 2 bin 200 lira olacak, bizim kazanacağımız belediyelerde asgari ücret ise net 2 bin 200 lira olacak" sözünü yerine getirdi. Tire Belediyesi’ndeki en düşük asgari ücret 2 bin 200 liraya yükseltildi.

Tire’nin İYİ Partili Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın talimatıyla Tire Belediyesi çalışanları asgari olarak Nisan ayı maaşlarını 2 bin 200 lira üzerinden alacak. İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı olarak girdiği seçimlerde başarıya ulaşan Duran, Millet İttifakı’nı belediye uygulamalarına da yansıtmış oldu.

 

“NİSAN AYI MAAŞLARI 2 BİN 200 LİRA ÖDENECEK”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, yurt genelinde asgari ücretin 2 bin 20 lira olduğunu dile getirerek, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözü benim de sözümdür. Tire Belediyesi olarak çalışan belediye personeli emekçi arkadaşlarımıza en iyisini yapmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nisan ayı maaşları asgari 2.020 TL değil, 2.200 TL olarak ödenecek” dedi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı