Advert
Advert
Advert

Yücel bu kez Beydağ’a konuk oldu

Yücel bu kez Beydağ’a konuk oldu
Yücel bu kez Beydağ’a konuk oldu Küçük Menderes
Bu içerik 352 kez okundu.
Advert

CHP İzmir İl Başkanı Av. Deniz Yücel, 31 Mart sonrası tebrik ve teşekkür ziyaretlerini Beydağ ile sürdürdü. Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ı ziyaret eden Yücel, 23 Haziran’da İstanbul’da yenilenecek Büyükşehir Belediyesi seçimleri için çalışma programı hazırlandığını belirtti.

Geçtiğimiz hafta Ödemiş ve Tire’de ziyaretlerde bulunan CHP İzmir İl Başkanı Av. Deniz Yücel, bu kez Beydağ’da koltuğu CHP’li başkan Vasfi Şentürk’ten devralan yeni belediye başkanı Feridun Yılmazlar’ı ziyaret etti. Beydağ’da önemli bir başarı kaydedildiğini söyleyen CHP İzmir İl Başkanı Av. Deniz Yücel, Yılmazlar’ı parti örgütünü ve Millet İttifakı’nın gönüllülerini kutladı. Yücel, 5 yıl boyunca Millet İttifakı’nı sürdürerek halkın göstermiş olduğu teveccühün karşılığını vermek zorunda olduklarını vurguladı. Yücel, CHP Genel Merkezi ve İstanbul İl Örgütü’nün yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için hazırlayacakları programa göre çalışmalara İzmir İl Örgütü’nün de destek vereceğini sözlerine ekledi.

“Mart’ın sonu bahar oldu. Şimdi her şey çok güzel olacak” diyen Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar da “Sosyal belediyecilikle, şeffaf, emek dostu politikalarla ilçemizi hep birlikte yönetmeye ve herkese eşit mesafede hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Beydağ halkının emanetine sonuna kadar sahip çıkacağız. İl Başkanımız Sayın Deniz Yücel’e ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür ederiz. Bizim de kalbimiz 23 Haziran’da İstanbul’da Ekrem İmamoğlu başkanımızla atacak. Beydağ CHP ailesi olarak İstanbul’da üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız” diye konuştu. CHP İzmir İl Başkanı Av. Deniz Yücel, Beydağ İlçe Örgütü’nde de partililerle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege turizminde yeni trend: Köylü konsept
Ege turizminde yeni trend: Köylü konsept
Kafa kafaya çarpıştılar: 11 yaralı
Kafa kafaya çarpıştılar: 11 yaralı