Advert
Advert
Advert

Badem’den Eriş’e tebrik ziyareti

Badem’den Eriş’e tebrik ziyareti
Badem’den Eriş’e tebrik ziyareti Küçük Menderes
Bu içerik 326 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, seçimlerin ardından tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Önceki dönem Belediye Başkanı Mahmut Badem, AK Parti İlçe Başkanı ve yönetimini konuk etti. AK Parti İlçe Başkanı Şerif Delibalta, Kadın Kolları Başkanı Asuman Karakayaoğlu, eski başkan Mahmut Badem ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’i makamında ziyaret etti.

Eski Başkan Mahmut Badem; “Yurtdışında olmam ve genel yoğunluk nedeniyle geç organize olduk. Sizi kutlarım ve görevinizde başarılar dilerim” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Eriş; “Belediye başkanları, kentimizin gelişimi, vatandaşların rahat huzurlu bir yaşam sürmesi için çalışıyor. Ödemiş’e bugüne kadar hizmet etmiş tüm başkanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ederiz. Mahmut başkanımızın da emeği çok. Ödemiş bizim evimiz, bu şehirde hep birlikte yaşıyoruz. Tüm siyasi partilerimizle birlikte Ödemiş’i güzelleştirmeye, hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege turizminde yeni trend: Köylü konsept
Ege turizminde yeni trend: Köylü konsept
Kafa kafaya çarpıştılar: 11 yaralı
Kafa kafaya çarpıştılar: 11 yaralı