Advert
Advert

Yenilenecek ihaleyi bekliyor

Yenilenecek ihaleyi bekliyor
Yenilenecek ihaleyi bekliyor Küçük Menderes
Bu içerik 1105 kez okundu.

Ödemiş’te ekonomik krizden etkilenen projeler arasında yer alan Zafer Mahallesi’ndeki sentetik çim saha projesi ikmal ihalesini bekliyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan Zafer Mahallesi’ndeki 60x90 metre ebadındaki sentetik çim sahada yüklenici firmanın yaşadığı ekonomik sorunlar sonrası sözleşme iptal edildi ve çalışmalar durdu. Sadece saha çevresi için duvar ve tel örgü direklerinin bir kısmı ile 500 kişilik portatif tribünün iskeletinin tamamlandığı yeni saha ikmal ihalesini bekliyor.

 

BU KEZ SOYUNMA ODALARI DA İHALEYE DAHİL

Henüz ihale tarihi netlik kazanmazken İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden gelecek yetkililerin sahada şu ana kadar tamamlanmış çalışmalarla ilgili yapacakları incelemenin ardından proje revize edilecek. Geçen yıl düzenlenen ihalesinde soyunma odaları ve ihata duvarları bulunmayan proje güncellenecek.

İlkkurşun Spor Salonu’nda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün başlattığı onarım çalışmaları devam ederken Ödemişli sporseverler de Zafer Mahallesi’nde yer alacak ve Saraçoğlu Stadı’ndaki maç yoğunluğunu azaltacak sahanın bir an evvel ilçeye kazandırılmasını istiyor.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuz bin sahte oy kullanmışlar
Dokuz bin sahte oy kullanmışlar
Ayakkabıcıların yüzü gülüyor
Ayakkabıcıların yüzü gülüyor