Advert
Advert
Advert

23 Haziran için bir destek de Kiraz’dan

SALİM ÖZKARAKAŞ, BÖLGEDEKİ İSTANBULLU SEÇMENLERİ ÜCRETSİZ TAŞIMA SÖZÜ VERDİ

23 Haziran için bir destek de Kiraz’dan
23 Haziran için bir destek de Kiraz’dan Küçük Menderes
Bu içerik 1327 kez okundu.
Advert

Kirazlı siyasetçi ve işadamı Salim Özkarakaş’tan 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için önemli bir çıkış geldi. 31 Mart’ta DSP’den Kiraz belediye başkan adayı olup, 12 bin 12 seçmenin oyunu alan ve sandıktan ikinci çıkan işadamı Salim Özkarakaş, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da yaşayan İstanbullu seçmenleri 23 Haziran’da İstanbul’a ücretsiz taşıma sözü verdi.

 

BÖLGEDEKİ İSTANBUL SEÇMENLERİNE ÇAĞRIDA BULUNDU

Yerel seçim sürecinde CHP’den aday adayı olup, Millet İttifakı çerçevesinde Kiraz’ın İYİ Parti’ye bırakılmasıyla aday gösterilmeyen ve DSP’den belediye başkan adayı olarak seçimlere giren Özkarakaş, DSP’li meclis üyesi Zafer Akçaylı ve CHP üyesi Talyan Kiraz’la birlikte yaptığı açıklamada, “23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak seçim demokrasi tarihimiz açısından bir dönüm noktasıdır. Hiçbir şey seçmenin iradesinin üstünde değildir. Bu doğrultuda İstanbullu seçmenlerimize tarihi bir görev düşmektedir. Bu seçime katılım oranının hiçbir bahane ve gerekçeye sığınmaksızın yüksek olması gerekiyor. Ben de demokrasi sevdalısı bir vatandaş olarak elimdeki imkanlarımı halkımızın oy kullanma özgürlüğü için seferber etmeye hazırım.

 

“İSTANBUL’A TAŞIMAYA HAZIRIM”

Bunun için Kiraz, Ödemiş ve Beydağ ilçelerimizde yaşayıp da İstanbul’a kayıtlı olan seçmenlerimizi 23 Haziran 2019 tarihinde yenilenecek seçimler için İstanbul’a taşımaya hazırım. Bu konuda bölgemizde olan İstanbullu seçmenlerimizin bana ve meclis üyesi arkadaşlarıma ulaşmaları yeterli olacaktır. Ben de demokrasimizin güçlenmesi adına elimden geldiği şekilde destek vermeye çalışacağım” diye konuştu.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege turizminde yeni trend: Köylü konsept
Ege turizminde yeni trend: Köylü konsept
Kafa kafaya çarpıştılar: 11 yaralı
Kafa kafaya çarpıştılar: 11 yaralı