Advert
Advert
Advert

TSK’den Borsa’ya plaket

TSK’den Borsa’ya plaket
TSK’den Borsa’ya plaket Küçük Menderes
Bu içerik 286 kez okundu.
Advert

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’ndan Ödemiş Ticaret Borsası’na madalya, berat ve plaket geldi. Türk Silahlı Kuvveleri Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Emekli Tümgeneral Göktürk Gökbayrak, Ödemiş Ticaret Borsası’nın yapmış olduğu katkıdan dolayı Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif Aka’ ya madalya, berat ve plaket takdim etti.

Emekli Tümgeneral Göktürk Gökbayrak verdiği bilgide “Ödemiş Ticaret Borsası başkanımız Latif Aka beyefendiye yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Milli harp sanayimizin geliştirilmesi, yeni harp sanayi dallarının kurulması, harp silah araç ve gereçlerinin satın alınması suretiyle, tarihi şan ve şerefle dolu olan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin savaş gücünü arttırılmasına katkıda bulunan ve Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına yapılan katkının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum” dedi.

 Borsa Başkanı Latif Aka da “Ordumuza yapılan her bir kuruş yardımın, ülkemize sağlanacak bir katkı olacağını düşünüyorum. Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge temsilcisi Emekli Tümgeneral Göktürk Gökbayrak’a yaptığı ziyaret ve verdiği plaketten dolayı da kendisine teşekkür ediyorum.”dedi.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI