Advert
Advert
Advert

GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ

GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ
GÖNÜL ELÇİLERİ MUTLU ETTİ Küçük Menderes
Bu içerik 263 kez okundu.
Advert

Gönül Elçileri, öğrencileri sevindirdi. Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven, Gönül Elçileri ile birlikte kırsal mahallede okuyan öğrencilere kıyafet yardımı yaptı.

Gökçen Keziban ve öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu ve Gökçen Efe İlkokulu öğrencilerini ziyaret eden Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçilerini okul yöneticileri karşıladı. Öğrencilere hediyelerini tek tek vererek onlarla sohbet eden Tanrıseven ve Gönül Elçileri daha sonra okulu gezdi. Kendilerini içtenlikle karşılayan öğrencilerin hediyelerini alırken mutluluklarını gözleyen Tanrıseven, “Öğrencilerimize destek olmak istedik. Onları böyle mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor.

Bu hizmete sponsor olan LC Waikiki firmasına da teşekkür ediyoruz” dedi. Gökçen Keziban ve öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu ve Gökçen Efe İlkokuluna gerçekleştirilen ziyarette, Ceylan Tanrıseven'e Gönül Elçileri, Kaymakamlık Yazı İşleri Şefi Naile Özkürkçüler, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Fırat, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Karakaptan, Gökçen Keziban ve Öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu Müdürü Ali Kaya, Gökçen Efe İlkokulu Müdürü Gülhiz Gümüş ve öğretmenler eşlik etti.

Haber Merkezi

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Bu netice ile demokrasi kazandı"
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi