Advert
Advert
Advert

Tanrıseven muhtarları dinledi

Tanrıseven muhtarları dinledi
Tanrıseven muhtarları dinledi Küçük Menderes
Bu içerik 236 kez okundu.
Advert

Seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, İlçeye bağlı mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı. İzmir’de muhtarlarla seçimden sonra bir araya gelen ilk Kaymakam olan Dr. Hasan Tanrıseven, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ardından yeni seçilen Muhtarların sorunlarını dinledi. Tanrıseven, “Seçimler geride kaldı. Asıl yarış şimdi hizmet yarışı başlıyor” dedi.

Muhtarlar ve daire amirlerinin katılımıyla Kutsan Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda yapılan toplantıda konuşan Kaymakam Tanrıseven şunları söyledi: “Sizleri dinlemek ve ilçemizdeki gelişmeleri paylaşarak birer durum değerlendirmesi yapmak için toplandık. Görev yaptığım şu ana kadar geçen zaman zarfında birçok mahallemizi ziyaret ettim. Vatandaşlarımıza olabildiğince yakın olmaya sorunlarına çözüm olmaya çalıştık. Hep birlikte uyum içerisinde insanımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. İnşallah burada başta tarım ve hayvancılık olmak üzere kırsal kalkınmada vatandaşımıza destek olma gayreti içinde olacağız. Vatandaşlarımıza hizmet sözümüz var. Bu hizmet yarışında muhtarlar olarak vatandaştan onay aldınız. Bayrak artık sizlerin elinde. Bu noktada tüm kurumlarımız muhtarlarla birlikte halkımıza hizmet götürecek.” 

Tanrıseven, “Köklü bir tarihi birikime sahip “Tahtı Kadim, Şehri Muazzam Tire” olarak nitelenen ilçeye hep beraber hizmet edeceğiz” şeklinde konuşarak“Gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. İlçemiz için yapacağınız katkılardan dolayı hepinize çok teşekkür ederim” dedi.

Toplantıda söz alan muhtarlar sorunlarını dile getirip projelerini aktardılar. Kaymakam Tanrıseven tarafından söz verilen ilgili kurum amirleri tarafından da gerekli açıklamalar yapıldı ve gerekli notlar alındı.

Toplantıda, muhtarların görev ve sorumlulukları ile ilgili sunum yapıldı ve muhtar bilgi sistemi tanıtıldı.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI