Advert
Advert
Advert

ÖDEMİŞ' TE GENÇ ÇİFTİN CİMBOM VE VOSVOS SEVGİSİ

ÖDEMİŞ' TE GENÇ ÇİFTİN CİMBOM VE VOSVOS SEVGİSİ
ÖDEMİŞ' TE GENÇ ÇİFTİN CİMBOM VE VOSVOS SEVGİSİ Küçük Menderes
Bu içerik 2875 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te ilçenin tanınmış ailelerinden olan Yiyen ve Çavuş ailelerinin çocukları Büşra ve Semih Çavuş'un düğün törenine çok sayıda vatandaş katıldı.

Ödemiş’te pastane işleten, aynı zamanda Ödemiş Galatasaraylılar Derneği'nin yönetim kurulu üyelerinden olan VosVos sevgisi taşıyan damat Semih Çavuş ile Ödemiş’in tanınmış ailelerinden Yiyen ailesinin kızı Büşra Yiyen dünya evine adım attılar.

Genç çiftin düğün öncesi gelin alma töreninden sonra damat adayı Semih Çavuş’un arkadaşlarından ve Türkiye'nin bir çok yerinden gelen VosVos gönüllüleri rengarenk araçlarıyla ilçe içinde renkli görüntüler oluşturdular. Düğün gecesine, renkli gelin aracıyla gelen mutlu çiftin nikahını, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş kıydı.

Başkan Eriş gecede yaptığı konuşmada “Ödemiş'in seçkin ve sevilen aileleri olan, Yiyen ve Çavuş ailelerinin mutlu günü için bir aradayız. Büşra ve Semih çiftinin öncelikle birbirlerine ne kadar güzel yakıştığını huzurlarınızda ifade etmek istiyorum. Ödemiş Belediyesi olarak kıydığımız bu nikahın, değerli çiftimiz başta olmak üzere Yiyen ve Çavuş ailelerine hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dileklerinde bulundu.

Başkan Eriş gecenin mutlu çiftinden “Evet“ sözünü almasının ardından, evlilik cüzdanını, gelin Büşra'ya takdim etti. Son derece renkli görüntülere sahne olan düğünde, Oyalı Fes grubu da geceye oyunlarıyla renk kattı. Ayrıca nikah merasimi sırasında ayağında sarı kırmızı kuşaklar olan güvercinler uçuruldu. Gecenin mutlu çifti Büşra ve Semih, Oyalı Fes Efe grubuyla özel oyunlarını gerçekleştirdi. Müzisyenliğini Grup Nirvana'nın üstlendiği gecede, eğlence konukların da katılımıyla devam etti.

Gecenin ev sahipleri, Tevfik Çavuş ve eşi Bediha Çavuş, gelin tarafı ise Kerim Yiyen ve eşi Hülya Yiyen de davetlileri birlikte karşılayıp, çocuklarının mutluluklarına ortak oldular.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI