Advert
Advert
Advert

Eriş “Biz 99 kardeşiz; hep birlikte çalışacağız”

Eriş “Biz 99 kardeşiz; hep birlikte çalışacağız”
Eriş “Biz 99 kardeşiz; hep birlikte çalışacağız” Küçük Menderes
Bu içerik 757 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, göreve başlamasının ardından yapılan kutlama ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Yoğun ziyaretlerin arasında Ödemişli muhtarlar da yer alırken, Başkan Eriş, “Biz 99 kardeşiz, hep birlikte çalışacağız. Ayrımcı olmadan, adil bir hizmet anlayışıyla hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelen yeni muhtarlarla belediye başkanı Mehmet Eriş’i ziyaret etti.

Savuran, başkana yeni görevinde başarılar diyerek muhtarlar adına çiçek takdim etti.

Başkan Eriş ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Biz 99 kardeşiz, hep birlikte çalışacağız. Ayrımcı olmadan, adil bir hizmet anlayışıyla hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Büyükşehir Belediyemizle işbirliği ile derman belediyeciliği sunacağız. Hizmetin yapılabilmesi için elimizin ve kasanın güçlü olması gerekiyor. Hiçbir konuda önceki dönemle ilgili bir şey söylemeyeceğim. Gidenin arkasından konuşmak olmaz. Mevcut durumu en iyi şekilde değerlendireceğiz. Tasarrufla işe başlayacağız. Şeffaf belediyecilik anlayışıyla gelirimizi ve giderimizi herkes bilecek. Mahallelerde benim temsilcim muhtardır. Muhtarımı hiçbir zaman ezdirmem. Dertlere derman olmak için ortaklaşa bir planlama hazırlayacağız ve hizmetlerimiz o şekilde gerçekleşecek. Yerelde süt üretimi ve süs bitkileri konusunda çalışmalar yapacağız”

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm