Advert
Advert
Advert

Ödemiş’te geleneksel ve tamamlayıcı tıp ünitesi

 Ödemiş’te geleneksel ve tamamlayıcı tıp ünitesi
 Ödemiş’te geleneksel ve tamamlayıcı tıp ünitesi Küçük Menderes
Bu içerik 687 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te her geçen gün gelişen ve farklı projelerle adını duyuran Ödemiş Devlet Hastanesi'nin 4. Katına “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi“ bölümü açıldı. Açılışı İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur yaptı.

Açılış öncesi konuşan İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur Ödemiş’e her geldiğinde devlet hastanesinde yenilikler ve gelişmeler olduğunu kaydederek “Ödemiş’te devlet hastanesine yine farklı bir bölüm olan ‘Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi Bölümü’ hizmete giriyor. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum“ dedi.

 Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor Ömer Koçak da gazetecilere yaptığı açıklamada “Ödemiş Devlet Hastanesi'nde ihtiyaç olan ‘Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi’ İl Sağlık Müdürümüz Bediha Salnur tarafından bugün hizmete açıldı. Ödemiş Devlet Hastanesi her geçen gün yenilikleriyle bölge hastanesi olarak halka hizmet vermeye devam ediyor. Hastanemiz çevredeki ilçelerden de hasta kabul etmeye başladı. “ ifadelerinde bulundu. Yapılan açılışın ardından, İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur ve beraberindeki İzmir Hastaneleri Başkanı Anıl Esen, yardımcısı Selahattin Keskindemirci, Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, Hastane Başhekimi Doktor Ömer Koçak ile yeni hizmete giren bölümü gezdiler.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI