Advert
Advert
Advert

Tireli gönül elçilerinden duygulandıran ziyaretler

Tireli gönül elçilerinden duygulandıran ziyaretler
Tireli gönül elçilerinden duygulandıran ziyaretler Küçük Menderes
Bu içerik 227 kez okundu.
Advert

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven ve ‘Yeniden Doğmak İçin Yaşamak’ ekibi, kanser haftası dolayısıyla kanser hastası vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Kanser tedavisi görenlere destek kapsamında hayata geçirilen ‘Yeniden Doğmak İçin Yaşamak’ projesi ekibinin Saime Can, Sevilay Saldık ve Serap Karahan ile gerçekleşen buluşması duygusal anlara sahne oldu. Saime Can, Sevilay Saldık ve Serap Karahan kendisini ziyarete gelenlerle tek tek ilgilenerek teşekkür etti.

Kendisinin de % 86 engelli olduğunu, kanser ve şeker hastalığıyla mücadele ettiğini ve tedavisinin devam ettiğini vurgulayan Saime Can, alzheimer hastası annesi Melek Can ile hayat mücadelesi sürdürdüğünü ifade etti.

Yeniden doğmak için yaşamak projesinin hayatlarında bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Can, proje sayesinde sevildiğini ve yalnız olmadığını ifade etti. Kendisi gibi zor hayat şartlarıyla mücadele eden başka insanlar için umut ışığı olduğuna emin olduğu projenin devam etmesini ve daha çok insana ulaşmasını istediğini de sözlerine ekledi.

Kaymakam Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven’in ziyaretinin kendisine güç verdiğini belirten Saime Can, desteklerinden ziyaretçilerine dolayı teşekkür etti. Ziyarette Ceylan Tanrıseven ve Gönül elçilerine Psikoterapistler Mecid Düğün ve Şule Kayalı, KETEM Sorumlusu Nuray Kaplan eşlik etti.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI