Advert
Advert
Advert

kitap fuarına yoğun ziyaretçi akını

İMTAL ÖĞRENCİLERİ, KİTAP FUARINI GEZİP BİRLİKTE VAKİT GEÇİRDİLER

kitap fuarına yoğun ziyaretçi akını
kitap fuarına yoğun ziyaretçi akını Küçük Menderes
Bu içerik 243 kez okundu.
Advert

Kültürkpark’ta bu yıl kapıları 24’üncü kez kitapseverlere açılan TÜYAP İzmir Kitap Fuarı’na İzmirlilerin yanısıra ilçelerden gelen konuklar da yoğun ilgi gösteriyor. Geçtiğimiz Cumartesi günü açılan fuar hafta sonu olması nedeniyle yoğun bir ziyaretçi akınına uğrarken, okullardan gelen öğrenci ziyaretleri de dikkati çekiyor. Binlerce kişinin gezdiği fuar alanının girişinde uzun kuyruklar oluştuğu gözleniyor.

Ödemiş İlkkurşun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İMTAL) öğrencileri de fuarı gezen öğrenci ekipleri arasında yer aldı. Sabah saatlerinde fuar alanına giren öğrenciler özellikle ucuz kitap satın almanın yollarını aradılar. Stantları gezdikten sonra yorulan öğrenciler kendilerini fuarın lunaparkına atarak günün keyfini çıkardılar.

İMTAL müdür yardımcısı Yasemin Düzenli, bu tür fuarların özellikle ucuz kitap satın almak isteyen öğrenciler için çok olumlu olduğunu belirtirken, 50 kişilik öğrenci kafilesi ile fuara giden okulun Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Selim Şahan da “Öğrencilerimiz, hem kitap fuarını gezdiler hem de birlikte olmanın tadını çıkardılar. Fuarın ardından hep birlikte Göztepe sahilinde turladıktan sonra bir alışveriş merkezinde stres attılar” dedi.

Fuar, 14 Nisan Pazar gününe kadar kitapseverlerin ziyaretine açık olacak.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Bu netice ile demokrasi kazandı"
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi