Advert
Advert
Advert

Kirazlı gençler “Mobil İzmir” ile stres attı

Kirazlı gençler “Mobil İzmir” ile stres attı
Kirazlı gençler “Mobil İzmir” ile stres attı Küçük Menderes
Bu içerik 253 kez okundu.
Advert

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün İzmir’in ilçelerinde Gençlik Merkezlerine ulaşamayan 7-29 yaş arasındaki gençlere ulaşmayı hedefleyen Mobil Gençlik Merkezi bu hafta Kiraz’a konuk oldu.

Gençlik Merkezlerinde sunulan hizmetlerin mobil olarak merkeze en uzak noktalara kadar ulaştırmak için oluşturulan ekip Kiraz’da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri ile enerjik bir gün yaşadı. Etkinliklere Kiraz Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Kiraz Ortaokulu öğrencileri de katılım sağladı.

 

ETKİNLİKLER GÜN BOYU SÜRDÜ

Okçuluk, matrak, bahçe satrancı, voleybol, basketbol, mangala, sokak tenisi, mini golf, hat sanatı ve yüz boyama gibi oyunlar ve etkinliklerle Kirazlı öğrenciler doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

“Adım Adım Gençlik” sloganı ile İzmir’in farklı noktalarında gençlere ulaşacaklarını söyleyen ilgililer, “Başta Kiraz Kaymakamımız Sayın Emin Kaymak'a, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Sayın Orhan Erçelik'e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ak'a, Kiraz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ümit Duman'a ve ekibine, Beden Eğitim Öğretmeni Fatih Kuru'ya ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Mobil İzmir Gençlik Merkezi Projesi ekibine yapmış olduğu nazik ikramdan dolayı Kiraz Belediye Başkanımız Sayın Saliha Özçınar'a teşekkür ederiz. Mobil İzmir Gençlik Merkezi Projesi ile merkeze uzak köylerimize ve dezavantajlı gençlere ulaşmaya devam ediyoruz” diye konuştular.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI