Advert
Advert
Advert

Efeler bu kez Salihli dağlarında

EFE DAĞCILIK’TAN SALİHLİ ALLAHDİYEN KURŞUNLU ŞELALESİNE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Efeler bu kez Salihli dağlarında
Efeler bu kez Salihli dağlarında Küçük Menderes
Bu içerik 322 kez okundu.
Advert

Ödemiş Efe Dağcılık, Bozdağ’ın kuzey eteklerinde yer alan Salihli ilçesine bağlı Allahdiyen Köyü’nden Kurşunlu Şelalesine doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

Efe Dağcılık - Ödemiş Belediyespor Kulübü Dağcılık kolunun hafta sonunda gerçekleştirdiği doğa yürüyüşü ile ilgili bilgi veren Efe Dağcılık yönetiminden İlhan Biçer yürüyüşle ilgili şu bilgiyeri verdi:

“Efe Dağcılık Ödemiş Belediyespor Kulübü Dağcılık olarak hafta sonunda Bozdağ’ın kuzey eteklerinde yer alan kirazı, şeftalisiyle meşhur Allahdiyen’den Kurşunlu Şelalesine Zeki Türe rehberliğinde doğa yürüyüşü gerçekleştirdik.

Sabah saat 08.00’de Salıpazarı Kafeteryası önünden Allahdiyen Köyü’ne gittik. Burada kahvaltımızı yaptıktan sonra, yemyeşil doğada, gürül gürül akan derelerin ve kuş seslerinin eşliğinde yürüyüşümüze başladık. İki saatlik yürüyüşten sonra Bozdağ Cehennem Deresi Şelalesine ulaştık. Şelalenin muhteşem bir manzarası vardı. Burada kısa bir mola verdikten sonra tekrar yürüyüşümüze devam ettik. Gürül gürül akan derelerden, yemyeşil tepelerden kuş sesleri eşliğinde yürüyüşümüz devam etti. İki saatlik yürüyüş sonrasında Gediz Ovası’nın yemyeşil muhteşem bir manzarası vardı. Yürüyüşümüz Kurşunlu Kaplıcaları’nda son buldu. Buradaki piknik alanında yemeklerimizi yedik. Burada güzel bir gün geçirdik. Önümüzdeki hafta Seferihisar Sığacık Antik Kenti Doğa ve Kültür yürüyüşümüz vardır. Katılmak isteyenler bizlere ulaşsınlar. Faaliyetlerimiz her hafta sonu devam etmektedir. Doğasever dostlarımızla doğada buluşmak üzere.”

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Bu netice ile demokrasi kazandı"
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi