Advert
Advert
Advert

Yılmazlar teşekkür ziyaretlerine en az oy aldığı köyden başlayacak

Yılmazlar teşekkür ziyaretlerine en az oy aldığı köyden başlayacak
Yılmazlar teşekkür ziyaretlerine en az oy aldığı köyden başlayacak Küçük Menderes
Bu içerik 220 kez okundu.
Advert

Beydağ’da belediye başkanlığı seçimini kazanan CHP’li Feridun Yılmazlar, göreve başlamak için gün sayarken, ilk iş olarak Beydağ baraj mevkiinde bir hayır severin katkısıyla ağaçlandırma çalışmalarının başlatılacağını dile getirdi.

Beydağ’da, projelerin yanı sıra ilk olarak bazı teşekkür ziyaretlerini de beraberinde sürdüreceklerini dile getiren Feridun Yılmazlar, “Seçim sağ salim kimsenin burnu kanamadan geldi geçti. Özellikle karşı tarafın tahrikleri oldu ama biz seçmenimize sağduyu çağrısı yaptık. Konvoylarımıza hiçbir zaman korna bastırmadık. Çünkü yaşlı, bebek, hasta, herkese saygı gösterdik. rahatsız etmek istemedik. Bu bize seçimde artı kazandırdı. Merkezde büyükşehrin yaptığı hem de Beydağ Belediyesi'nin kendi olanaklarıyla yaptığı hizmetler çok iyiydi. 21 köy 4 mahalleyi dolaştık. Her yerde büyükşehrin katkısı var. Fakat vatandaşımızın ekonomisi kötü olduğu için, ekonomik şartları iyileştirmek, gençlerimize İŞKUR'dan işe girme sözü verildiği için gençlerimiz diğer partiye eğilimli oldular. Fakat genelde özellikle merkezde çok güzel geçti. Üzüldüğümüz bir konuda vatandaşımız genelde bize yaklaşanlar hep baskı altındaydı. Esnaflara özellikle maliye baskısı, işte yukarıdan sizin defterlerinizi inceletiriz gibi, çocuğu memur olan vatandaşımızda korkusundan seçim büromuza dahi gelemedi. Bizim düşündüğümüz insanların özgür, bağımsız, baskı olmadan yaşaması ve ülkenin nimetlerinden, bu ilçenin nimetlerinden ortak olarak faydalanmasını istiyoruz. İnşallah bundan sonraki dönemde de biz bu ilçenin refahını, huzurunu, özgürlüğünü, emeğe karşı olan saygısını göz önüne alarak herkesi kucaklayacağız” dedi.

 

MARKA ÜRETECEĞİZ

Yılmazlar daha sonra şunları söyledi: “Mazbatamızı aldıktan, görevi devraldıktan sonra önce en az oy aldığımız mahallemiz Menderes' den başlayıp, en çok oy aldığımız, Yağcılar'a kadar her gün teşekkür ziyaretlerini devam edeceğiz. Öncelikle baraj alanımızda 2 tane eski mezarımız var onların bakımını yapacağız.

Onun arkasından Beydağ Kalesi uyanıyor diye bir projemiz var. Orda da 1923'ten kalma Cumhuriyet Dönemi'nden kalma bir binamız var, İZKA tarafından destek çıkıldı. Projelerin arasında hizmet binamızda var anlaşma olduğu halde bakan imzayı atıp da bu binayı bize devretmiyor. Biz gerekirse Ankara'ya gidip bakanımızla görüşüp bu işi halledip vatandaşımıza daha iyi hizmet vermek için binamızı taşımak istiyoruz“

 

HER ALANDA BELEDİYECİLİK HİZMETİ

Beydağ'da her alanda belediyecilik hizmet anlayışını sunacaklarını dile getiren Başkan Yılmazlar “Özellikle büyükşehrin desteğini arkamıza alarak çeşitli hizmetleri Beydağlılara yaşatarak ilçemize spordan tutun ki her alanda olacağımızın mesajını vermek istiyorum. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediye başkanımız Tunç Soyer ’in de yaptığı gibi Beydağ ilçesine bağlı en az oy aldığım mahalle olan Menderes Mahallesi' nde teşekkür ziyaretine başlayarak o mahalle için hangi hizmet yapılmak isteniyorsa onu da yapacağım. Benim için ister o mahalle oy vermiş veya vermemiş, asla önemli değil, önemli olan her mahalleye eşit hizmet etmek. Partili partisiz veya o bu partiden diye bir şey asla olmayacak. Büyükşehir Belediyesi ile güzel projelere imza atacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Bu netice ile demokrasi kazandı"
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi