Advert
Advert
Advert

İZKA’dan Tire ziyareti

İZKA’dan Tire ziyareti
İZKA’dan Tire ziyareti Küçük Menderes
Bu içerik 141 kez okundu.
Advert

İZKA Küçük Menderes Çalışma Grubu Koordinatörü Hülya Ulusoy, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti. Kaymakam Tanrıseven, Kaymakamlık olarak ilçedeki kurumlarla birlikte çalışmalara her türlü desteği vereceklerini söyledi. Tanrıseven şöyle konuştu:

“Proje çalışmalarını önemsiyoruz. Bu konuda geçtiğimiz aylarda ilçe proje koordinasyon kurulunu kurduk ve çalışmalarını başlattık. Amacımız hazırlanacak projelerle Tire’nin potansiyelini daha iyi bir seviyeye getirmek” dedi.

Tanrıseven, konuşmasının devamında İZKA projelerinden Tire’nin daha çok faydalanması konusunda her tür destek ve iş birliğine de hazır olduklarını sözlerine ekledi.

İZKA Küçük Menderes Çalışma Grubu Koordinatörü Hülya Ulusoy da Küçük Menderes Havzası ile ilgili özel çalışma yaptıklarını belirtti. Ulusoy, Kaymakam Tanrıseven ile görüşmede Tire’de yapılacak çalışmaları şekillendirdiklerini belirterek diğer ilgili kurum ve kuruluşlarla da görüşeceklerini kaydetti.

Kaymakam Tanrıseven ile gerçekleşen buluşmada, Ulusoy’a İzmir Kalkınma Ajansı Tanıtım ve Dış İlişkiler Uzmanı Tuğba Tok Özakça eşlik etti.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Bu netice ile demokrasi kazandı"
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi