Advert
Advert
Advert

Eriş, gönüllülere teşekkür etti

Eriş, gönüllülere teşekkür etti
Eriş, gönüllülere teşekkür etti Küçük Menderes
Bu içerik 1054 kez okundu.
Advert

31 Mart yerel seçimlerinde Ödemiş’te sandıktan önde çıkan Mehmet Eriş, mazbata alıp göreve başlamak için itirazlarla ilgili süreçleri beklerken bir yandan da teşekkür programlarını sürdürüyor.

20 yıl sonra yeniden başkanlığa seçilme mutluluğunu yaşayan Mehmet Eriş, teşekkür ziyaretlerinin yanı sıra çalışmalarda görev alan gönüllü kadınlarla da kahvaltıda bir araya geldi. CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis ve belediye meclisi üyelerinin de katıldığı organizasyon Cadde Kafe’de düzenlendi.

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, Ödemiş’te açık farkla elde edilen seçim başarısında kadınların ve gençlerin katkılarının önemini vurgulayıp emekleri için gönüllülere teşekkür etti.

Ödemiş’in yeni belediye başkanı Mehmet Eriş de “Yerel seçim sürecinde beraber çalıştığımız gönüllü kadınlarımıza gösterdikleri üstün çabalar için kendilerine teşekkür ediyoruz. Mart’ın sonundaki baharı hep birlikte çalışarak getirdik. Bizimle birlikte fedakarca çalışan bütün gönüllülerimize bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”