Advert
Advert

Eğlencenin En Üst Seviyede Yaşandığı Tomorrowland Festivali

Eğlencenin En Üst Seviyede Yaşandığı Tomorrowland Festivali
Eğlencenin En Üst Seviyede Yaşandığı Tomorrowland Festivali Küçük Menderes
Bu içerik 937 kez okundu.

Dünyanın eğlenceyi en üst zirvesinde yaşamakta olduğu Tomorrowland Festivali, tam 13 yılki hızı ile sürüyor. İlk kutlamanın 2005 yılında yapıldığı bu festival, başta sadece Avrupalıların katılımını sağladığı bir eğlence fırsatı iken, günümüzde tüm dünyanın her yıl dört gözle beklediği bir kutlama olarak yerini alıyor. Belçika’da kutlanan Tomorrowland Festivali, biz Türkler için sadece varlığı bilinen ve uzaktan takip edilen bir festival olmanın ötesine çıkıp, tüm gerçekliği ile çok kolay bir katılım fırsatına sahip. Tabi ki dünyanın tüm festivallerini kolay kılan Tripoki ile…

2019 yılında 14.sü düzenlenecek olan Tomorrowland Festivali içerisinde yer almak ve Belçika’da çılgınlar gibi eğlenmek isteyenlerdenseniz hemen bu linkin size sunacağı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İnanılmaz fiyatlar ile günlerce çılgınlar gibi eğlenebilir ve tüm dünyanın dört gözle beklediği bu etkinlikte tüm ünlü isimleri görebilirsiniz. Özellikle müzik ile yakından ilgiliyseniz bu festivalin tam da size göre olduğunu görebilirsiniz. Çünkü Belçika’nın Brüksel ile Antwerp arasında kalan Boom bölgesinin tamamına yayılmış olan, devasa bir alanda devasa bir eğlence fırsatı var. Yine bu bölgede düzenlenen ‘Dreamville’ olarak isimlendirilen, ses ve ışık gösterileri ise bu festivalin en gözde etkinliği olup sizlerin katılımını bekliyor.

Dünyadaki tüm eğlenceleri, etkinlikleri ve festivalleri size kolay kılan Tripoki, Tomorrowland Fetsivali için de onlarca farklı öneriler sunuyor. Tek bir etkinlik için satın alabileceğiniz onlarca farklı paket mevcuttur. Eğlence anlayışınıza göre düzenlenmiş bir eğlence fırsatına hazırsanız hemen şimdi https://www.tripoki.com/tr/tomorrowland sitesini ziyaret edebilir, paketleri çok daha yakından inceleyebilir, aklınızdaki tüm sorulara cevap alabilirsiniz. DreamVille Marketplace giriş ve kullanım hakkı, sınırlı sayıda üretilen özel Tomorrowland çadırı temini gibi daha onlarca fırsattan yararlanmanın tam zamanı!

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'deki tüm muhtarlara ücretsiz ulaşım müjdesi
İzmir'deki tüm muhtarlara ücretsiz ulaşım müjdesi
İYİ Parti Ödemiş'ten fidan üreticilerine ziyaret
İYİ Parti Ödemiş'ten fidan üreticilerine ziyaret