Advert
Advert
Advert

PERİNÇEK, KİRAZLILARA SESLENDİ

PERİNÇEK, KİRAZLILARA SESLENDİ
PERİNÇEK, KİRAZLILARA SESLENDİ Küçük Menderes
Bu içerik 680 kez okundu.
Advert

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek Kiraz Köprübaşı’nda halka hitap etti. Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Rifat Mutlu ve Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kiraz Belediye Başkan Adayı Eczacı Meltem Ayvalı da Kiraz’a dair projelerini anlattı.

Kürsüye ilk olarak çıkan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kiraz Belediye Başkan Adayı Eczacı Meltem Ayvalı, Kirazlılara “Beni okutan, büyüten bu toprakların emektar, cefakâr insanları hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum” diyerek selamladı. Ayvalı, konuşmasının devamında ‘’ Aylardır köy köy, kahve kahve dolaşıyoruz. Kiraz’ın sorunları ile uğraşıyoruz. Türkiye’nin mücadelesi aynı zamanda Kiraz’ın mücadelesidir’’ dedi. Meltem Ayvalı, Irak’ta şehit düşen iki askeri de konuşmasında anarak ‘’Irak’ta 2 askerimiz şehit oldu. Acı bir haber aldık. Terörün kökünü kazıyacağız. Yüreğimiz Mehmetçik ile atıyor’’ dedi.

 

KİRAZ’IN İNSANI MEŞHURDUR!

Meltem Ayvalı’nın ardından kürsüye çıkan Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek Kirazlıları ‘’Kirazımızın değerli üreticileri, Kirazımızın namuslu halkı sizleri saygıyla selamlıyorum. İki gündür iki acı haber aldık. Dün Yeni Zelanda ‘da bir camimize saldıran çılgınlar mı diyeyim Amerikan emperyalizminin piyonları 49 insanı şehit ettiler. Müslüman milletlere baş sağlığı diliyorum. Bugün 2 şehit haberi aldık. Onlara minnettarız. Onlar sayesinde ülkemize huzur ve barış gelecek. Ailelerine baş sağlığı diliyoruz’’ diyerek sözlerine başladı. ‘’Kiraz’ın insanı meşhurdur’’ diyen Perinçek, ‘’O Kiraz’ın yetiştirdiği değerli insanları,  Mehmet Kütükleri ben Kiraz’da hep güzel, umutlu, başı dik gördüm. Sizin en son yetiştirdiğiniz Meltem Ayvalı ile ne kadar gurur duysak azdır. Kiraz’ı, Türkiye’yi yöneteceklerden birisidir. Sizin içinizden çıktı. Alın terinizi, umutlarınızı Meltem Ayvalı’ya emanet edebilirsiniz’’ dedi.

 

HIZIR SİZLERSİNİZ!

Türkiye’yi içinde bulunduğu zor durumdan kurtaracak programı açıklayan Perinçek,’’Bu zor durumdan Türkiye’yi kim kurtaracak? Vatan Partisi kurtaracak’’ dedi. ‘’Biz üretim ekonomisi kuracağız. Üretime yarayan her şey doğrudur. Üretimi köstekleyen her şey yanlıştır. Biz çiftçiyi, köylüyü yeniden baş tacı yapacağız. Emekçiyi, esnafı, zanaatkarı yani alın teri döken herkesi bu ülkeye kiraz üretenleri, hayvancılık yapıp süt üretenleri, makine üretenleri, elektrikçileri, tornacıları baş tacı yapacağız. Türkiye bu büyük çıkışı Kiraz’dan yaratacaktır. Sizlere başvuruyoruz. Bir kurtarıcı vardır o da Türk milletidir’’ dedi. ’’Devlet dolabı merkeple çevrilmez, insanla çevrilir’’ diyen Dr. Doğu Perinçek, ‘’Atatürk demek köylüyü milletin efendisi yapmak demek’’ diyerek sözlerine devam etti. ‘’Kul dara düşmeden hızır yetişmez. İşte şimdi kul dara düştü. Ekonomiden görüyoruz. Hızır gelecek, hızır sizlersiniz’’ diyen Perinçek, ‘’Bugünkü yönetim borç batağında debelenip duruyor. PKK- FETÖ-HDP ile ele ele vererek Türkiye yönetilmez, bölünür. CHP, İYİ PARTİ açıkça HDP ile Kürdistan için çalışıyorlar. Biz buna çatal çıkmaz diyoruz’’ sözleriyle devam etti. “Bu çıkmazda Türkiye’yi siz biz Vatan Partisi olarak çıkaracağız. Onun için bugün büyük bir karar noktasına geldik. TSK, Amerikan tehditlerine karşı Marmara, Ege’de ülkemizi savunuyor. Onlara selam gönderiyoruz’’ dedi. Son olarak büyük çıkışa Türk milletiyle omuz omuza geleceklerini söyleyen Dr. Doğu Perinçek, ‘’Bu büyük çıkışa yüreğimizle, bilincimizle omuz vereceğiz. Omuz verenlerden olun değerli Kirazlı kardeşlerim’’ dedi. Buluşmanın ardından Perinçek, Kiraz halkı ile beraber şehir merkezindeki esnafları ziyaret etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI