Advert
Advert
Advert

“Sesimizi duyuramadık” dedi AK Parti’den istifa etti!

“Sesimizi duyuramadık” dedi AK Parti’den istifa etti!
“Sesimizi duyuramadık” dedi AK Parti’den istifa etti! Küçük Menderes
Bu içerik 1924 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te Bayırlı Mahallesi Muhtarı Yaşar Uzun, orman köylülerinin sorunları ve Gölcük-Boğaz-Salihli yolu gibi konularda yetkililere seslerini duyuramadıkları gerekçesiyle AK Parti’den istifa ettiğini açıkladı.

Ödemiş’te 2004 yılından bu yana Bayırlı Mahallesi’nin muhtarlığını yapan Yaşar Uzun, mahalledeki sorunlarını defalarca dile getirdikleri halde yetkililere seslerini duyuramadıklarını söyledi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara önem verdiği halde sorunların çözülmesi noktasında aynı önemi yetkililerden göremediklerini söyleyen Yaşar Uzun, “2004 yılından beri Bayırlı Mahallesi muhtarıyım. 2004 yılından beri aynı zamanda gönül verdiğim AK Parti’nin üyesiyim. Ama benim mahallemdeki orman köylülerimin odun ve Boğaz’dan Salihli’ye inecek yol konularına bir türlü çözüm bulunamadı. Acaba muhtarların sorunlarıyla talepleriyle ilgilenilmiyor mu? Bu sebepten AK Parti üyeliğimden istifa etmiş bulunuyorum. Belki böyle olursa yetkililerin biz muhtarların seslerini duyarlar diye düşünüyorum. Böyle daha uygun olacaktır. Bundan sonra da hizmetlerin gelmesi için köylüm için mücadele edeceğimi, takipçi olacağımı ifade ediyorum” dedi.

Uzun, “Sayın Cumhurbaşkanımız toplantılar düzenleyerek, bizleri bir araya getirerek muhtarlarımızın dertlerini dinliyor ama bizim bulunduğumuz bölgelerde biz muhtarların dertlerini dinleyen kimse yok” diye konuştu.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Bir ayda on yangın
Bir ayda on yangın