Advert
Advert
Advert

ÖTO Başkanı Eriş: “OSB’den 3500-4000 kişilik istihdam beklentimiz var”

ÖTO Başkanı Eriş: “OSB’den 3500-4000 kişilik istihdam beklentimiz var”
ÖTO Başkanı Eriş: “OSB’den 3500-4000 kişilik istihdam beklentimiz var” Küçük Menderes
Bu içerik 461 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş Organize Sanayi Bölgesinin faaliyete geçmesiyle birlikte bölgede 3500-4000 kişilik bir istihdam beklentilerinin bulunduğunu söyledi.

14 Mart Perşembe günü yapılan açılış törenine tam kadro olarak katıldıklarını söyleyen Eriş, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'nin teşrifleriyle gerçekleşen Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi Tarım Kredi Yem San. Ve Tic. A.Ş 'nin temel atma törenine ÖTO Yönetim Kurulu üyeleri, meclis üyelerimiz, meslek komitelerimiz, kadın ve genç girişimciler kurullarımız ile yoğun bir katılım sağladık” dedi.

Ödemiş OSB’de sona gelindiğini söyleyen ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, “Ödemiş Kaymakamlığı, Ödemiş Belediyesi, Ödemiş Ticaret Odası ve EBSO ortaklığıyla Ödemiş Organize Sanayisinin gelişimi için yoğun çalışmalarımız sonucunda daha önce bir firmanın temel atmasının ardından, ikinci ve önemli firmalarımızdan olan Tarım Kredi Yem San. Ve Tic. A.Ş.‘nin temel atmasını Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'nin teşrifleriyle gerçekleştik. Her geçen gün ilerleyen OSB sürecinde Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da yaklaşık 3500-4000 istihdam oluşacağı yönünde beklentimiz bulunmaktadır. Bu sürecin bölgelerimiz için sosyal ve ekonomik hayatı olumlu yönde etkilerinin görüleceği bir süreçtir” şeklinde konuştu.

 

ÖTO VE ŞEKERBANK’TAN  ‘KAPIMIZ ESNAFA AÇIK’ PROTOKOLÜ

Öte yandan Ödemiş Ticaret Odası ve Şekerbank Ödemiş Şubesi arasında  ‘Kapımız Esnafa Açık’ protokolü imzalandı. Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş ve Şekerbank Ödemiş Şubesi Müdürü Mutlu Bayraktar imza törenine katıldılar. ‘Kapımız Esnafa Açık’ protokolü ile Ödemiş Ticaret Odası üyeleri ayrıcalıklı hizmet sunma politikası doğrultusunda girişimlerine devam ediyor. ÖTO üyeleri protokol kapsamında Şekerbank’tan kullanacakları krediler üzerinden indirimli yararlanabilecekler.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı