Advert
Advert
Advert

Karayolları güzel geleneği sürdürdü

Karayolları güzel geleneği sürdürdü
Karayolları güzel geleneği sürdürdü Küçük Menderes
Bu içerik 172 kez okundu.
Advert

İzmir, Manisa ve Aydın’da yaklaşık 650 kilometrelik karayolu ağından sorumlu olan Ödemiş’teki Karayolları 21. Şube Şefliği’nde her kar mücadelesi sezonunun sonunda olduğu gibi bu yıl da lokma döktürülüp kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Hizmet alanında tüm Küçük Menderes havzası bulunan Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü 21. Şube Şefliği’nin Ödemiş’teki ana şantiyesinde vatandaşlara lokma ikramı yapıldı. Karayolları personeli her yıl olduğu gibi bu yıl da kan bağışı geleneğini sürdürdü. Kızılay Ödemiş Kan Merkezi ekipleri gün boyunca Karayolları şantiyesinde bağışları kabul etti. Her yıl Mart ayının ikinci haftasında hem kar mücadelesi sezonunun tamamlanması hem de Karayolları Haftası çerçevesinde gerçekleştirilen lokma ikramı vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Karayolları 21. Şube Şefi Hasan Bal, “Karayolları 21. Şube Şefliğimizin geleneksel hale getirdiği bu etkinlik ile hem sağ salim geçen kar mücadelesi çalışmalarımız için hayır yapıyoruz, hem de Karayolları Haftamızı kutlamış oluyoruz. Bu sezon geçmiş yıllara göre bölgemiz daha çok yağış aldı. Ekiplerimiz Bozdağlar’da Aydın Dağları üzerinde ve Alaşehir-Sarıgöl bölgesinde yolların açık tutulması için mesai yaptılar. Bu güzel etkinlikle de sezonu tamamladık. Ayrıca ekiplerimiz geleneksel hale getirdikleri kan bağışı ile güzel bir örnek teşkil ediyorlar. Kanın sürekli ihtiyaç olduğunu unutmadan kan bağışı faaliyetlerimize periyodik olarak devam edeceğiz. Görev alan Kızılay ekiplerimize, paylaşmanın güzelliğini lokma ikramımıza katılarak yaşayan ve yaşatan Ödemişlilere teşekkür ediyoruz” dedi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı