Advert
Advert
Advert

Zafer'den geri dönüşüm sergisi

ÖDEMİŞ ZAFER İLKOKULUNDA EKO OKULLAR KAPSAMINDA GERİ DÖNÜŞÜM SERGİSİ AÇILIŞI

Zafer'den geri dönüşüm sergisi
Zafer'den geri dönüşüm sergisi Küçük Menderes
Bu içerik 559 kez okundu.
Advert

Ödemiş Zafer İlkokulu 'Eko Okullar' projesi kapsamında “Geri Dönüşüm Sergisi“ açtı. Okulun konferans salonunda yapılan açılışta bir konuşma yapan Okul Müdürü Sami Keskin projeyi yaklaşık 10 yıldan beri sürdürdüklerini söyledi. Keskin “Ödemiş Zafer İlkokulu tarafından Uluslararası Eko Okullar kapsamında, yaklaşık 10 yıldır çalışmalar yapmaktayız. Bugün de yine bu çalışmaların devamı olan sıfır atık ve geri dönüşüm konulu bir sergi açıldı. Okul olarak bu projeyi öğrencilerimizle birlikte sürdürmeye devam ediyoruz. Sergide atık malzemelerin yeniden değerlendirerek tüketime kazandırılması amaçlanmaktadır. Çalışmalar okul salonunda öğrenci- öğretmen ve velilerimiz tarafından gerçekleştirildi” dedi.

 

DAYIOĞLU “ZAFER İLKOKULUNU KUTLUYORUM”

İlçe kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu da “Ödemiş Zafer İlkokulunu, Eko Okullar kapsamında yaptıkları çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Geri dönüşümün önemli olduğunu düşünüyorum. Bu konuda Zafer İlkokulu'nun uzun yıllardan beri bu alanda yaptığı çalışmalarda öğrencilerin geri dönüşüm konusundaki ufak yaşlarda bunu öğrenerek uygulaması da son derece önemsiyoruz. Bu anlamda bir kez daha Zafer İlkokulunda bu projede yer alanları tebrik ediyorum” dedi.

Daha sonra Kaymakam Kasım Fikret Dayıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü Okul Müdürü Sami Keskin tarafından açılış kurdelesi kesilerek sergi açıldı. Protokol üyeleri minik öğrencilerin eserlerini beğeniyle inceledi. Serginin iki gün boyunca ziyaret edilebileceği belirtildi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!