Advert
Advert
Advert

Çetin: İlk önce gönüllüyüm

Çetin: İlk önce gönüllüyüm
Çetin: İlk önce gönüllüyüm Küçük Menderes
Bu içerik 511 kez okundu.
Advert

31 Mart seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Üçeylül Mahalle Muhtar adayı Mehmet Çetin seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Çetin seçim çalışmaları kapsamında projelerini açıklarken şunları kaydetti: “Bilindiği üzere, herkesinde yakından bildiği gibi 25 yıldan bu yana kahvecilik yapıyorum. Şimdi de muhtar adayı olarak vatandaşlarımıza hizmet etmek için bu yola başvurdum. Bu kapsamda, mahallemiz için kendi çapımızda bazı projeleri ön görerek bunları muhtarlığı kazandıktan sonra hayata geçirmek istiyorum” dedi.

Muhtarlık için aylar öncesinden çalışmaya başladıklarını dile getiren Çetin “Bizler özellikle bu muhtarlık görevine gönüllü olarak çıkarken, bir anlamda da vatandaşlarımıza hizmet etmek için aday olmaya karar verdim. Bu anlamda ilk önce mahalle muhtar azalarımızı seçtim. Seçildiğimizde projeler olarak ilk önce özellikle mahalle halkımızın ailelerinin hep birlikte oturacağı bir park alanı yapmayı yerel yöneticilerimizle görüşerek hayata geçirmeyi planlıyorum. Yine, maddi durumu olmayan değerli vatandaşlarımız için, askıda giyim ve askıda ekmek kampanyasını devamlı olarak gerçekleştirmeyi planlıyorum.”dedi.

Her alanda çalışmalar yapmayı planladıklarını dile getiren Çetin “Futbolun içinden yetişen biri olarak her alanda olduğu gibi spor dallarına da el atarak Üç Eylül Mahallesindeki başarılı ve yetenekli cevherlerimizi yetiştirerek ileriye dönük sportif faaliyetleri de projelerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca uzun yıllardan beri Kızılay’a kan bağış kampanyalarını kaldığı yerden olduğu gibi devam ettirmek niyetindeyim.”dedi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!