Advert
Advert
Advert

Büyükşehir'den meslek edindirme kursları

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÖDEMİŞLİ KADINLARA MESLEK EDİNDİRME KURSLARI AÇIYOR

Büyükşehir'den meslek edindirme kursları
Büyükşehir'den meslek edindirme kursları Küçük Menderes
Bu içerik 1161 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kadınlara yönelik ve kırsal kalkınmaya destek programları kapsamında meslek edindirme kursları başlayacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğü ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası Şube Müdürlüğü'nce hazırlanan projeye göre Ödemiş ve çevre mahallelerden başvuru yapan kadınlar için İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğü bünyesinde başta mantar yetiştiriciliği kursu olmak üzere çeşitli dallarda kurslar başlıyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu'nun kırsala verdiği desteklerin bir parçası olan bu eğitimler aracılığı ile Ödemişli kadınlarımız çeşitli alanlarda eğitimlerini aldıktan sonra üretime başlayacaklar. İlk kurs 18 Mart Pazartesi günü başlayacak. Katılmak isteyenler 25 Mart gününe kadar başvuru yapabilecekler. Kursiyer olan tüm kadınlarımıza başarılar diliyoruz. Yapılacak   kursların  sosyal sorumluluk  projeleri kapsamında  kursiyerlerimiz  adına  büyük bir  katkı sağlayacağına inanıyorum” denildi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Huriye erden doğan     2019-03-15 Kurslar hangi dalda olacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Bir ayda on yangın
Bir ayda on yangın