Advert
Advert
Advert

“Ölümle burun buruna yaşıyoruz”

“Ölümle burun buruna yaşıyoruz”
“Ölümle burun buruna yaşıyoruz” Küçük Menderes
Bu içerik 1446 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te Hürriyet Mahallesi Menderes Caddesinde yaşayan Bölük ailesi, heran kaza tehlikesi ile beraber yaşadıklarını söyledi. Yol virajında tek katlı müstakil evde oturmaları nedeniyle her an kaza olacakmış gibi korku içinde yaşadıklarını ifade eden ev sahipleri burada bir an önce önlem alınması gerektiğini söylediler.

 

ŞÜKRÜ BÖLÜK “EVİMİZDE RAHAT DEĞİLİZ.”

Bazı araç şoförlerinin dikkatsiz hareketleri sonucunda yaşadıkları evlerinde kaza ile burun burana olduklarını söyleyen Şükrü Bölük “Evimiz çevre yolu olarak bilinen Menderes Caddesi yolu üzerinde. Özellikle akşamları evimizde çok rahat yatamıyoruz. Çünkü bugüne kadar yaklaşık 30 kazayla karşı karşıya kaldık. Hayatımız burada tehlikede. Bu konuda yetkililerden gerekli önlemlerin biran önce alınmasını bekliyoruz” dedi.

 

“İMZA KAMPANYASI BAŞLATACAĞIZ”

Ev sakinlerinden Hatice Bölük de “Evimizde üst üste yaşanan kazalarla birlikte adeta korku içindeyiz. Birkaç kez bazı kurumlara başvurduk. Kimisi Karayollarına yönlendiriyor, kimisi de İzmir Büyükşehir Belediyesine. Bu konuda yetkili kimseyse gelsinler buraya bir an önce gerekli önlemleri alsınlar. Buraya hızlı giden araçlar direksiyon hâkimiyetini alamayınca evimize giriyorlar. Devamlı şekilde evimiz yıkılıyor” şeklinde konuştu.

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Recep Yeşiltaş da konuyla ilgili şunları söyledi: “Mahalle sakinlerimiz Bölük ailesi bu konuda gerçekten çok mağdur durumdalar. Bizler de gerekirse bazı mahalle sakinleriyle imza kampanyası başlatarak burada gerekli önlemlerin alınmasını isteyeceğiz” dedi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!