Advert
Advert
Advert

Hem ayakkabıcı hem muhtar

Hem ayakkabıcı hem muhtar
Hem ayakkabıcı hem muhtar Küçük Menderes
Bu içerik 946 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te Hürriyet Mahalle Muhtarlığında 5 dönemi tamamlayan Recep Yeşiltaş muhtarlığın yanında ayakkabıcılık mesleğini de sürdürüyor.

Yeniden muhtarlık için adaylığını koyan Yeşiltaş “Halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile muhtarlık görevini sürdürüyorum” dedi.

Yeşiltaş “Muhtarlık görevimde hayırlısıyla yaklaşık 25 yılımı tamamlamış bulunmaktayım. Bu görevi yaparken her zaman mahalle sakinlerimin ne sorunu varsa yanlarında olmaya çalıştım. Özellikle mahallemizin en büyük sorunu olan Menderes Caddesinde yaşanan kazalarla ilgili olarak yaptığımız girişimlerimiz sonuç buldu. Burada sonuç olarak sinyalizasyon sistemini oturttuk“ dedi.

Asıl mesleğinin ayakkabıcılık olduğunu dile getiren Yeşiltaş “Aslında bilindiği gibi asıl mesleğim ayakkabıcılık. Bu meslekten maddi olarak bir şey beklemiyorum. Çünkü ayakkabı tamirinde maddi durumu olmayanlardan da bir kuruş bile para almıyorum. Muhtarlık görevinde halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile hizmet etmeye devam ediyorum. Allah nasip ederse gelen destekle 30'uncu yılı da bitirmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı