Advert
Advert
Advert

“Suda doğum, otel konforunda”

ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ SUDA DOĞUM ÜNİTESİ DIŞARDAN GELEN TALEPLERİ DE DEDEĞERLENDİRMEYE BAŞLADI.

“Suda doğum, otel konforunda”
“Suda doğum, otel konforunda” Küçük Menderes
Bu içerik 4538 kez okundu.
Advert

Ödemiş Devlet Hastanesi’ndeki‘ suda doğum ünitesi, Ödemiş dışından da ilgi görmeye başladı. ‘SudaDoğum’ ünitesi ile doğum yapmak için Torbalı’dan ilçeye gelen Bilir, Ödemiş Devlet Hastanesi'ndeki ünitenin çok büyük bir açığı kapattığını söyledi.

 

KOÇAK: “5 YILDIZLI OTEL GİBİYİZ”

Ödemiş Devlet Hastanesinin 5 yıldızlı otel gibi hizmet verdiğini söyleyen Başhekimi Doktor Koçak şimdiye kadar 27 doğumun gerçekleştiğini belirterek, “Gerçekten keyifli bir ortamda 5 yıldızlı otel ortamındaymış gibi doğumlar gerçekleşiyoruz. Bölgemizde bu ünite büyük bir ihtiyaçtı” dedi.

“Çok güzel şartlarda tecrübeli doktorlarımız ve tecrübeli eğitim almış ebelerimizin desteği ile suda doğum ünitemizle gurur duyuyoruz” diyen Koçak, “Ödemiş’ten sonra Tire, Torbalı, Menderes, İzmir ve Bayındır gibi farklı yerlerden suda doğuma büyük talepler geliyor” dedi.

Bunun normal doğumu özendirme açısından da önemli olduğunu vurgulayan Başhekim Koçak “Suda doğumu son yıllarda annelerimiz tercih ediyorlar.Gebe okullarımızda da bir takım faaliyetler ve sosyal aktiviteler gerçekleşiyor. Türkiye'de baktığımızda sezaryen doğum oranları çok yüksek onun için normal doğumu özendirmemiz gerektiğine inanıyorum. Burayı gerçekten açık olarak ifade etmek istiyorum”şeklinde konuştu.

 

BİLİR: “YİNE ÖDEMİŞ’E GELİRİM”

Menderes ilçesinden ‘Suda Doğum’ ünitesinde doğum yapmak için Ödemiş Devlet Hastanesi’ne gelen ve bir kız bebeğe sahip olan Özlem Bilir “Bir daha doğum yapacak olsam yine Ödemiş Devlet Hastanesi’ni tercih ederim“ dedi.

Özlem Bilir  “Ödemiş Devlet Hastanesi’ nin Suda Doğum ünitesinin başarısını duymuştuk. O bakımdan burayı tercih ettik.Her yönden hastanenin ilgili doktorları, ebe ve personeli olmak üzere hastalarla gerçekten çok yakından ilgileniyorlar. Ayrıca yine hastane bünyesinde oluşturulan gebe okulunda da anneler açısından çeşitli bilgiler veriliyor. Onun için bir daha doğum yapacak olsam yine Ödemiş Devlet hastanesini tercih ederim” dedi.

Baba Şafak Bilir'de şunları ifade etti :

“Ödemiş Devlet Hastanesi 5 yıldızlı otel konumunda.Eşim Özlemde burada modern ve konforlu bir ortamda suda doğumu gerçekleştirdi. Bir daha doğum olayımız olsa yine Ödemiş Devlet Hastanesini tercih ederiz” dedi.

Başhekimi Ömer Koçak, 27’inci doğum sonrasında Özlem Bilir’e sertifika takdim etti.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı