Advert
Advert
Advert

54 yıllık berbere vefa

ÖDEMİŞ’İN EN ESKİ BERBERLERİNDEN ESER'E VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ VE ODA BAŞKANIINDAN ZİYARET

54 yıllık berbere vefa
54 yıllık berbere vefa Küçük Menderes
Bu içerik 556 kez okundu.
Advert

Ödemiş Vergi Dairesi Müdürü Ümit Ağdacı ve Ödemiş Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Necati Gülgen, berberlik mesleğinin ilçedeki en eski esnafından biri olan Emin Eser'i ziyaret ettiler.

Ödemiş Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Necati Gülgen, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada “Vergi Haftasının 30. yılı kapsamında meslektaşımız Mehmet Emin amcamızı ziyaret ettik” dedi.

Umurbey Mahallesi Kaya Sokak’ta 1965 yılından bu yana berberlik mesleğini sürdüren Eser’i ziyaret ettiklerini dile getiren Necati Gülgen “Mehmet Emin amcamız iyi bir berber olmanın yanında aynı zamanda iyi bir esnaf olması nedeniyle ziyaret ettik. Emin amcamız, uzun yıllardan beri mesleğini en iyi şekilde icra etmektedir. Kendisine mesleğinde ve hayatından nice sağlıklı yıllar temenni ediyoruz” dedi.

Ödemiş Vergi Dairesi Müdürü Ümit Ağdacı da " Mehmet Emin Eser, 54 yıl gibi uzun yıllara dayanmış bir esnafımız aynı zamanda devlete vergisini veren dürüst bir esnaflarımızdan. Bizler de kendisine nice uzun yıllar diliyoruz“ dedi.

Ziyaret dolayısıyla çok duygulandığını belirten Mehmet Emin Eser ise “Berberlik mesleği, gerçekten önemli meslek dallarından biri olduğu kadar müşterilerle de zaman zaman diyaloğu olan meslek dalları arasında yer alıyor. Bizler de bu mesleğe ilk gün başladığımız aynı heyecanla sürdürmeye, devam ediyoruz”şeklinde konuştu.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!