Advert
Advert

ÖTO ve VAKIFBANK’TAN ÜYELERİNE ÖZEL PROTOKOL

ÖTO ve VAKIFBANK’TAN ÜYELERİNE ÖZEL PROTOKOL
ÖTO ve VAKIFBANK’TAN ÜYELERİNE ÖZEL PROTOKOL Küçük Menderes
Bu içerik 345 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) Başkanı Rıfat Eriş ve Yönetim Kurulu Üyesi Metin Dursun, Vakıfbank Ege 1. Bölge Müdürü Tuna Turgut ve Vakıfbank Ödemiş Şubesi Müdür’ü Dündar Cenker Kıyıcı’yı ağırladı.

Ziyarette ÖTO üyelerinin finansman ihtiyaçlarına yönelik avantajlı ürünler sunmayı ve özel finansman olanakları sağlamayı öngören protokol imzalandı. İmza törenine Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, yönetim kurulu üyesi Metin Dursun, Vakıfbank Ege 1. Bölge Müdürü Tuna Turgut ve Vakıfbank Ödemiş Şubesi Müdür’ü Dündar Cenker Kıyıcı’yı katıldılar. Taraflar arasında imzalanan protokol ile ÖTO üyeleri için, nakit akışları ve mali bünyeleri göz önünde bulundurularak sunulabilecek hizmetler ile finansman ihtiyaçlarını karşılamak amaçlandığı açıklandı.

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, ‘Protokol ile amaçlarının üyelere sunulan hizmet kalitesini arttırmak olduğunu bir kere daha vurgulamak isterim. ÖTO Üyelerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam edecektir. Protokolün her iki tarafa ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim’ dedi.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
"Ödemiş’e gönül vermiş biriyim”