Advert
Advert

OSB'DE TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET

OSB'DE TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET
OSB'DE TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET Küçük Menderes
Bu içerik 569 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, yarın saat 09.30'da Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi'Nde yapılacak temel atma törenine vatandaşları davet etti.

Eriş, törenle ilgili şunları söyledi: " OSB'de sona gelindi. Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'nin teşrifleriyle gerçekleşecek olan Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi Tarım Kredi Yem San. Ve Tic. A.Ş 'nin Temel atma töreni programı da netleşti. Ödemiş Kaymakamlığı, Ödemiş Belediyesi, Ödemiş Ticaret Odası ve EBSO ortaklığıyla Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi gelişimi için yoğun çalışmalarımız sonucunda daha önce bir firmanın temel atması törenini gerçekleştirmiştik. Şimdi de ikinci ve önemli firmalarımızdan olan Tarım Kredi Yem San. ve Tic. A.Ş.‘nin temel atma törenini Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'nin teşrifleriyle gerçekleştireceğiz. Temel atma törenini gerçekleştirdiğimiz Organize Sanayi Bölgesi'nin ilk gününden bugünlere geliyor ve gelişimini tamamlıyor olmasından yana memnuniyetimi belirtmek isterim. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde tüm firmaların bacaları tütüyor hale gelecek. Her geçen gün ilerleyen OSB sürecinde Ödemiş, Kiraz ve Beydağ'da yaklaşık 3500-4000 kişilik istihdam oluşacağı yönünde beklentimiz bulunmaktadır. Bu sürecin bölgemiz için sosyal ve ekonomik hayatı olumlu yönde etkilerinin görüleceği bir süreçtir. 14 Mart perşembe günü saat 09.30'da gerçekleşecek törene tüm halkımızı bekliyoruz" dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımıyla, Ödemiş’te Yem Katkı Malzemeleri Tesisi, Tire'de ise Yem Fabrikası’nın temel atma töreni gerçekleşecek.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
İstanbul'daki çocuklara Tire'den süt gidecek
"Ödemiş’e gönül vermiş biriyim”